Gönderen Konu: Özgür KOLDAŞ//4400 Greft//23.10.2019// Resimli ve Detaylı Anlatım  (Okunma sayısı 15609 defa)

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
Donör bölge

byflamingo

• Sr. Member
sanki sağı sola nazaran daha sık ekmişler gibi gördüm ben ,şok dökülme başlamışmıydı.

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
sanki sağı sola nazaran daha sık ekmişler gibi gördüm ben ,şok dökülme başlamışmıydı.
Sağ tarafımda azda olsa biraz daha kabuk ve kızarıklık var diğer tarafa göre biraz ondan dolayı koyu dolgun gelmiş olabilir size belki. Şu an için şok başlamadı daha

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
14.gün şok dökülme başlamadı daha normal mi yoksa başlamasımı lazımdı

ahmetrts

• Hero Member
Dostum sacların uzamasını dua et napcan şoku boşver başlamasın işte ne güzel:) nadirde olsa ikinci hafta başlıyabiliyor genelde 20-45 arası şok vuruyor  yuzde 70   80 civarı dökülüyor tabi benim yorumum gözlemlerime göre net bir bilgi yok şok ile ilgili

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
Dostum sacların uzamasını dua et napcan şoku boşver başlamasın işte ne güzel:) nadirde olsa ikinci hafta başlıyabiliyor genelde 20-45 arası şok vuruyor  yuzde 70   80 civarı dökülüyor tabi benim yorumum gözlemlerime göre net bir bilgi yok şok ile ilgili
Keşke hiç olmasa dediğin gibi uzayıp gitse :) anladım hocam eyvallah

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
19.gün son durum bu şekilde. Şok dökülme başlıyor sanırım saçlarım ufak ufak dökülmeye elime gelmeye başlıyor inşallah şok dökülmeden dolayı dökülüyordur  ;D

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
Donör bölgede de durum bu şekilde herhangibir sorun varmı sizce yoksa normal mi gözüküyor

corosman

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Gayet güzel gözüküyor.

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
Gayet güzel gözüküyor.
Teşekkürler sağolun

Kel123

• Hero Member
Hayırlı olsun güzel duruyor. Ellerin nasıl tutmuş kardeş bu dönemde 31i biraz azalmanda fayda var

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun güzel duruyor. Ellerin nasıl tutmuş kardeş bu dönemde 31i biraz azalmanda fayda var

Bu yorumun birinci cümlesinden sonrakileri kabul etmiyorum.

Gayet güzel ilerliyor. Hayırlı olsun

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
Bu yorumun birinci cümlesinden sonrakileri kabul etmiyorum.

Gayet güzel ilerliyor. Hayırlı olsun
Sağolun teşekkürler

Mert123

• Full Member
Ense 1 aya kendine gelir, benim fikrim şok ne kadar geç olursa o kadar iyi oluyor sonuç. Belki ben öyle gördüm genelde

Facebook Twitter Instagram