Gönderen Konu: Özgür KOLDAŞ//4400 Greft//23.10.2019// Resimli ve Detaylı Anlatım  (Okunma sayısı 15576 defa)

geronimo

• Full Member
Sürecin tamamlanmasına daha var buna rağmen şimdiden gayet güzel bir sonuç almışsın inşallah daha güzel olacak.
Bu arada hayırlı teskereler askerliğe denk getirmen ve görevin gereği sıkıntı çıkmaması gerçekten çok şanslısın kimseye çaktırmadan süreci atlatmış olacaksın :)

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
Çok teşekkür ederim hocam güzel yorumlarınız için inşallah sizde meönun kalırsınız
Tüm askerlere hayırlı tezkereler aynen askerlikten yana şansım güldü  ;D

geronimo

• Full Member
Çok teşekkür ederim hocam güzel yorumlarınız için inşallah sizde meönun kalırsınız
Tüm askerlere hayırlı tezkereler aynen askerlikten yana şansım güldü  ;D
Teşekkür ederim 20 gün sonra ben de aranızda olacağım bir yanda umut bir yanda endişe :)

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
Samet hocanın güvenli ellerne teslim edebilirsiniz bende öyle endişeli çekinirdim düşündüğümden öok kolay ve güzel oldu ;)

geronimo

• Full Member
Samet hocanın güvenli ellerne teslim edebilirsiniz bende öyle endişeli çekinirdim düşündüğümden öok kolay ve güzel oldu ;)
Başka bir doktorun ellerine teslim edeceğim randevumu aldım ama inşallah sonuç güzel olsun da neresi olduğu önemli değil :)

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
Pardon ben scorpion ile karıştırdım kusura bakma :) seninkide istediğin gibi olur inşallah dostum :)

geronimo

• Full Member
Pardon ben scorpion ile karıştırdım kusura bakma :) seninkide istediğin gibi olur inşallah dostum :)
Teşekkür ederim inşallah dostum sağol :)

secretservice

• Hero Member
maşallah reis süreç güzel ilerliyor

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
Eyvallah dostum teşekkürler

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
162.gün sonuçtan şimdilik memnunum dahada artış olacağını söyledi Samet hoca bekliyoruz bakalım önümüzdeki günlerde nasıl olacak

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Resimler karanlık ancak seyreklik yine de belli oluyor...gün ışığında resim paylaşmanız daha yararlı olur...

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Fotoğrafı çektiğin açılar çok iyi ama karanlık çıkmış, belki de telefonun kalitesinden. Bir de aynı açılardan gün ışığında çeker misiniz?

Simsek6606

• Jr. Member
  • **
Gün ışığında bu şekilde. Ayrıca Saçlarımın diplerine baktığımda daha kısa ve zayıf saç tellerini görebiliyorum bi kaç ay daha geçtikten sonra biraz daha düzene girip sıklaşacağını düşünüyorum

ozkaninho

• Full Member
Gün ışığında bu şekilde. Ayrıca Saçlarımın diplerine baktığımda daha kısa ve zayıf saç tellerini görebiliyorum bi kaç ay daha geçtikten sonra biraz daha düzene girip sıklaşacağını düşünüyorum
malum 7-8 aya kadar çıkışlar devam eder. 160. Gün itibariyle bu görüntüye kötü diyemeyiz veya tamam oldu bu iş de diyemeyiz. Tahminimce 210. Gün saçlarının o bölümünü de kapanmış göreceğiz

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Süreç gayet iyi daha 2 aya yakın çıkış olur ve kalınlaşmasıyla tatmin eder.

Facebook Twitter Instagram