Gönderen Konu: Medeks Hair 7200 Greft - Fotoğraflı -  (Okunma sayısı 35310 defa)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Medeks Hair 7200 Greft - Fotoğraflı -
« Yanıtla #255 : 11 Eylül 2022, 10:50:30 »
ekim oldugu belli oluyor ama fiyat performans acik alan cikan greft hepsinin ortalamasi alindiginda basarili bir ekim

Bilemedim

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #256 : 11 Eylül 2022, 11:15:59 »
Bırak belli olsun dostum böyle bir açıklıktan bu hale gelmek kolay değil ben çok beğendim

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #257 : 11 Eylül 2022, 13:42:22 »
Saçlar çıkmadan önce yakın, çıktıktan sonra uzak açıdan çekilmiş fotolar. :)

Xserez

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #258 : 28 Nisan 2023, 22:57:25 »
Abimiz konuyu fotoyla guncellese guzel olur:)
aynen katılıyorum bende

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #259 : 29 Nisan 2023, 00:38:32 »
7000 greftle mühiş güzel bir sonuç alınmış ama keşke konu yarım bırakılmasaydı daha da gelişim göstermiştir saçlar zamanla.

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #260 : 08 Mayıs 2024, 00:11:38 »
Helal olsun ekim Merkezine inanılmaz bir sonuç çıkarmış ortaya hayretle okudum, yaw bu adamlar doktorsa başarısız ekim yapan doktorlar hastalarına hangi yüzle bizde doktoruz diyecek ?

Tolgaatr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #261 : 08 Mayıs 2024, 12:22:59 »
bencede harıka bır sonuc acık alan goz onunde bulunduruldugu taktırde
medeks cok basarılı bır merkez genıs acıklıklarda ınanılmaz ısler cıkartıyor bende oldukca ıyı bır sonuc aldım
hepsı bu forum sayesınde bazen yorumlarda denk gelıyorum medeks hakkında kotu yorum yapanlar oluyor ama medeksın calıstıgı acıklıklarda ve greft sayıları ıle calısan baska bır merkez yok 2000 3000 greflık ıslemlerı herkes yapıyor ama zor enselerde genıs acıklıklarda medeks ın aldıgı sonucları alan merkz ben görmedım gule gule tarayın saclarınızı cok guzel olmus

Roque Junior

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #262 : 08 Mayıs 2024, 15:43:04 »
Medeks ön hat ve doğallık konusunda biraz daha kendisini geliştirse gerçekten de fiyat performans olarak efsane gibi görünüyor sonuçlara bakınca.

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #263 : 08 Mayıs 2024, 15:45:45 »
Medeks ön hat ve doğallık konusunda biraz daha kendisini geliştirse gerçekten de fiyat performans olarak efsane gibi görünüyor sonuçlara bakınca.
Türkiye şartlarında en iyi merkezlerden biri fakat tabiki Dünya da daha iyi yerler vardır kabul etmek lazım.Dediğin gibi  hak veriyorum ön hat tasarımları o kadarda kusursuz değil fakat Türkiye şartları baz alınacak olursa seviye olarak çok yukarda bi yer

SefaOral

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #264 : 08 Mayıs 2024, 18:36:39 »
Açık alan ve sonuç fiyat 7 bin :) süper ötesi güle güle kullanın hocam

Medekse havaalanı pistini ver gül bahçesine çevirir valla helal olsun.

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #265 : 08 Mayıs 2024, 19:29:01 »
Medekse havaalanı pistini ver gül bahçesine çevirir valla helal olsun.
saç klonlama henüz ortada yokken  9 10 bin greft eken medeks, klonlama çıkınca napıcak merak ediyom.

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #266 : 08 Mayıs 2024, 21:27:46 »
]Tabiki eleştirme hakkı her forum kullanıcısının temel hakkıdır fakat burda üst bölgede hiç saçları olmayan bir adamın durumunu incelediğini unutmaman lazım,ben senin bu ekim süreci için düşündüklerine katılmıyorum bence gayet önceki hali baz alınırsa çok başarılı olmuş.Yiğidi öldür hakkkını yeme
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2024, 22:59:45 Gönderen: Hintell »

Asicocuk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #267 : 08 Mayıs 2024, 21:49:37 »
başarı senin beklentine göre belirlenmez dostum açık alan ve saç kalitesine göre belirlenir :)

Tabi haklısın hocam ama son fotoğraflardan farkedersiniz ki tepeden hiç fotoğraf atılmamış ve uzaktan çekilmişler.ektiren kişinin bile bundan memnun olmadığını kendisini seyrek saçlı olarak kodladığını gösterir.karşıdan bakan insan o saçların çok fazla seyrek oldugunu görecek. misal bu ekimi asuman hair yapamaz mı tabi yapabilir ama böyle tel tel sayılan seyrek bir sonuç almak istemedikleri için hastaları hemen kabul etmiyorlar 1 yıl bile olsa takviye verip ürünler kullandırıp dönorun ve açık alanın iyi hale gelmesini bekliyorlar. tek seansta 7200 greft mantıklı bir hamle değil ve medeks benim de saç ektirdiğim yer. medeks konularına girdiğimde eski konuları güncelleyip sadece 3 iletisi olan hesaplar ve fazla iyi yorumlar var hepsi aynı ağızdan yazılmış gibi. kendim orada ektirmesem medeksi ayrı bir ütopya zannedeceğim :). bunları zaten konu açtıgımda detaylıca yazacağım her hafta fotoğraf çekiliyorum kullandıgım ürünleri not alıyorum.

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #268 : 08 Mayıs 2024, 21:53:10 »
Tabi haklısın hocam ama son fotoğraflardan farkedersiniz ki tepeden hiç fotoğraf atılmamış ve uzaktan çekilmişler.ektiren kişinin bile bundan memnun olmadığını kendisini seyrek saçlı olarak kodladığını gösterir.karşıdan bakan insan o saçların çok fazla seyrek oldugunu görecek. misal bu ekimi asuman hair yapamaz mı tabi yapabilir ama böyle tel tel sayılan seyrek bir sonuç almak istemedikleri için hastaları hemen kabul etmiyorlar 1 yıl bile olsa takviye verip ürünler kullandırıp dönorun ve açık alanın iyi hale gelmesini bekliyorlar. tek seansta 7200 greft mantıklı bir hamle değil ve medeks benim de saç ektirdiğim yer. medeks konularına girdiğimde eski konuları güncelleyip sadece 3 iletisi olan hesaplar ve fazla iyi yorumlar var hepsi aynı ağızdan yazılmış gibi.
Hah işte bu forum işte bu yüzden var,sende bu firmaya ektirdin olumsuz yanları neler mesela bunları burada anlat bu forum bunun için var.Ben mesela medekse ektirmeyi düşünüyorum bana gerçekleri anlatırsan ben mutlu olurum şahsen senden bi gönderi bekliyorum saç ekimin hakkında.sürecini bizlerle paylaş,ben mesela 10 yıl sonra ekim yaptırıcam medekste sıkıntı varsa onlara olan hayranlığımdan vazgeçiyim mesela.Eleştirmek serbest gönderini sabırsızlıkla bekliyor olucam dostum.Yorumlarını merak ediyorum  |-onayisareti-|

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #269 : 08 Mayıs 2024, 21:58:33 »
Bu forumun neden için var olduğunu ben biliyorum dostum böyle bir açıklık böyle saç kalitesine böyle sonuca başarısız denemez yani :)

tepe alan zaten 1 ekimle kapanmaz bu kafada bir daha ektirecek mecbur ilk ekim için çok başarılı
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram