Gönderen Konu: Zigavus tabletmi xpeciamı  (Okunma sayısı 2271 defa)

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Zigavus tabletmi xpeciamı
« Yanıtla #16 : 18 Kasım 2019, 16:45:53 »
Hangi işin hakini  verdik biz  ne iş  yaparsak  işin  sahtesini  kolay yoldan para kazanma pesindeyiz  ben inanmıyorum   bu içeriği  yazıldığı  gibi   ürün  olduğuna .

mem

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 18 Kasım 2019, 21:00:53 »
Hangi işin hakini  verdik biz  ne iş  yaparsak  işin  sahtesini  kolay yoldan para kazanma pesindeyiz  ben inanmıyorum   bu içeriği  yazıldığı  gibi   ürün  olduğuna .

Biz bir şey yapıp malzemede çalmasak olur mu? Çok çok ucuz olan minoxidili bile bioxcinin ve minoxil adı ile yurdışının  cok üstünde fiyatla satildı. Sonra anlasildiki icine % 1 bile minoxidil koymamişlar ,bakanlik bunlara ceza verdi kulaktan deve.  Turkiyede üretilen hiç bir şeye güvenmem

Burakcan

• Full Member
« Yanıtla #18 : 21 Kasım 2019, 02:38:50 »
Biz bir şey yapıp malzemede çalmasak olur mu? Çok çok ucuz olan minoxidili bile bioxcinin ve minoxil adı ile yurdışının  cok üstünde fiyatla satildı. Sonra anlasildiki icine % 1 bile minoxidil koymamişlar ,bakanlik bunlara ceza verdi kulaktan deve.  Turkiyede üretilen hiç bir şeye güvenmem

+!

o yüzden en azından zigavusun yurtdışına satışı var bence expecia yı kabul etmezler yurtdışına.

Facebook Twitter Instagram