Gönderen Konu: Saç Dökülmesi Vitamin  (Okunma sayısı 1789 defa)

Batuhan3452

• Jr. Member
  • **
Saç Dökülmesi Vitamin
« : 23 Ekim 2019, 16:11:17 »
Merhaba arkadaşlar abiler , yaşım 25 test sonuçların da H vitamini eksikliğim çıktı doktor xpecia tablet ve hair forte sprey verdi şakaklar için , sizce vitamin eksikliği bu kadar döker mi şakakları ?

My Precious

• Hero Member
Ynt: Saç Dökülmesi Vitamin
« Yanıtla #1 : 23 Ekim 2019, 18:03:48 »
Vitamin değil klasik erkek tipi şakak açılması ama bizde adettendir bu lafı söylemezsem olmaz Saçlarında bir sorun göremedim bir psikoloğa git bence ;).
Şaka bir yana evet saçların dökülüyor ama yaşına göre gayet iyi benim saçım 18de felan öyleydi.Minox ketoral kullan şuanlık fine gerek yok buraya gelipte ben bu saçta sorun göremiyorum diyenleri de aldırma çoğu kel zaten

Batuhan3452

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 23 Ekim 2019, 19:20:58 »
Teşekkür ederim , ışık etkisi var ters ışıktan dolayı böyle gözüküyor yoksa saçın genelinde bir seyrelme var , minoxil , ketoral bu nedir ? Nasıl kullanmam gerekir bunu

Batuhan3452

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 23 Ekim 2019, 19:21:48 »
Bir de erkek tipi , genetik dökülmeden farklı sanırsam , birin de şakaklar diğerin de tamamen kel kalıyoruz yanlış mıyım ?

Rulez

• Sr. Member
  • ℬ𝒶𝓀𝓉ı𝓃 𝑜𝓁𝓂𝓊𝓎𝑜𝓇 𝒷𝒶𝓀𝓂𝒶𝓎𝒶𝒸𝒶𝓀𝓈ı𝓃
« Yanıtla #4 : 23 Ekim 2019, 19:41:46 »
Xpeciaya devam et max 6 ay da etki görürsün hair forte kullanmanı önermem ailede kellik durumu nedir?

Batuhan3452

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 23 Ekim 2019, 19:53:23 »
Hocam baba tarafında hiç kellik yok hepsi gür amcalarım dedem falan , ama anne tarafında bir dayım kel saç problemi yaşıyor önden arkaya full açık , korkuyorum da anne tarafına çektiysek :) fin kullansam mı diye ama 25 yaşımda da mantıklı gelmedi doğrusu

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 23 Ekim 2019, 20:12:15 »
Bir de erkek tipi , genetik dökülmeden farklı sanırsam , birin de şakaklar diğerin de tamamen kel kalıyoruz yanlış mıyım ?
Aynı şey şakaklar açılıyor ilk önce hafif u sonra v sonra m olacak m olduğunda işin bitiyor zaten.

Batuhan3452

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 23 Ekim 2019, 20:36:15 »
O zaman xpecia devam edeyim 2,3 ay verim alamazsam artık minoxil kullanırım, hair forte kullanmam doğru değil herhalde için de procapil varmış acaba döngü olur mu onda

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 29 Ekim 2019, 18:18:38 »
Benim de 27-28 yaşındaki Halime benziyor ama 35-36 da Ekim yaptırdım

Batuhan3452

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 30 Ekim 2019, 16:03:54 »
Bayx, hocam benim saçımın tuhaf tarafı ağırlıklı olarak sol taraftan dökülüyor tek korkum sağ tarafa sıçraması , çünkü şu an sol şakaklarım arkası ve yana doğru seyrelme ciddi seviyede arttı xpecia ve dermastamp kullanmayı düşünüyorum oraya

mstfztrk

• Full Member
« Yanıtla #10 : 30 Ekim 2019, 22:18:35 »
Perfectil kullanıyorum arkadaşlar, bilgisi olan var mı ? İngiltere'nin 1 numarasıymış. Başka bir takviyeye de ihtiyacım var mı ? Selamlar.

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 01 Kasım 2019, 21:31:32 »
Bayx, hocam benim saçımın tuhaf tarafı ağırlıklı olarak sol taraftan dökülüyor tek korkum sağ tarafa sıçraması , çünkü şu an sol şakaklarım arkası ve yana doğru seyrelme ciddi seviyede arttı xpecia ve dermastamp kullanmayı düşünüyorum oraya

Benimde tam tersi sağ taraftan başlamıştı sola göre baya açıktı sağ taraf ektirdik bakalım sonucu bekliyorum:)

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 01 Kasım 2019, 23:01:55 »
Minoxil kullanma bu saça yazık edersin pişman olursun ömrün boyunca bu spreyi kullanmak istemezsin dostum saclarinin durumu çok iyi açılma var normal ama yerinde olsam xpecia kullanırım bu saç seni çok rahat 30-32 yaşına atar zaten o yaşa geldin mi olmadı Ekim yaparsın kesinlikle minoxil kullanma finasterid vsde bulaşma xpecia devam et . Yazık günah vallaha su saça minoxil kullanmak

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 02 Kasım 2019, 08:41:33 »
Minoxil kullanma bu saça yazık edersin pişman olursun ömrün boyunca bu spreyi kullanmak istemezsin dostum saclarinin durumu çok iyi açılma var normal ama yerinde olsam xpecia kullanırım bu saç seni çok rahat 30-32 yaşına atar zaten o yaşa geldin mi olmadı Ekim yaparsın kesinlikle minoxil kullanma finasterid vsde bulaşma xpecia devam et . Yazık günah vallaha su saça minoxil kullanmak

+1 kesinlikle katılıyorum

Facebook Twitter Instagram