Gönderen Konu: Bnish Hair Wellness-03 Ekim 2019-2.(Revizyon) Ekimi 4300 Greft  (Okunma sayısı 8280 defa)

paradox21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Bnish Hair Wellness-03 Ekim 2019-2.(Revizyon) Ekimi 4300 Greft
« Yanıtla #61 : 08 Mayıs 2020, 14:38:38 »
7.ay devam

paradox21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 08 Mayıs 2020, 14:54:26 »
Ekim olmamış malesef yarısı cıkmamıs ekilenin revizyon şart başka bi arayış içine girme geçmiş olsun
Dostum bu revizyon yani 2.ekimim zaten. Çıkışlar iyi giderken, ekilenler birden dökülmeye başladı.Eğer dökülmeler durur,kayıplarda çıkarsa tatmin olurum. Ekinler saçlar neden 6.ay gibi bir sürede  dökülür ? Bunu anlamıyorum

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #63 : 08 Mayıs 2020, 15:11:06 »
Malesef  ikinci ekim olmamış  geçmiş olsun  dostum   üzüldüm gerçekten.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 08 Mayıs 2020, 23:01:05 »
fınasterıd almayı dusune blırsın ekım oncesı saçlar gıtmıs

ekım olmamış dıye bır durum yok kendı saçlarında dokulme var 
Global Moderator

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 08 Mayıs 2020, 23:15:40 »
8 aydır finasterid kullanıyorum diyorsun sakalların nasıl gürmü fotosunu çekip atarmısın bir ihtimal daha var bu igf nin içinde minoxil olabilir ki gördüğüm kadarıyla igf deneyenlerin süreçleri gayet olumlu minox varsa döngüye girmiş olabilirsin ekim yerine bunu bi sor igf nin içeriğinde ne olduğu belli değil daha güçlü olsun diye minoxta girmiş olabilirler mavi serum gibi altından bişey çıkacagını düşünüyorum diyecegim şu öyle olsa bile saçların fışkırması lazım sende oda yok başarısız ekim olmuş ama çözümü var merak etme ;)
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2020, 23:26:16 Gönderen: LaTenT »

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #66 : 08 Mayıs 2020, 23:28:33 »
ekim öncesi saçlardan kayıp yaşamışsın o saçlar toparlanırsa yeni ekim ile güzel sonuç olur

paradox21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 08 Mayıs 2020, 23:49:35 »
bende 2.ekim olmamış onu demek istedim 3.revizyon ekimi aynı firmaya yaptırmak ne kadar mantıklı düşündürür para iadesi alıp başka bir merkezde sakal destekli minimal bir operasyon yaptırabilrsin çinko ve d vitaminin çokmu düşük kulak üstü bölgelerde dökülmelerin var
Hocam artık 3.ekimi için düşünecek psikolojim yok. Genel olarak da sağlıklı biriyimdir. Sigara, alkol kullanmam, spor yaparım, bol su içerim vs Aman aman bi vitamin eksikliğim de olduğunu sanmam.  Bilmiyorum neden kaynaklı

fınasterıd almayı dusune blırsın ekım oncesı saçlar gıtmıs

ekım olmamış dıye bır durum yok kendı saçlarında dokulme var 
8 aydır finasterid kullanıyorum. Kendi saçlarım dökülmüyor ama ekilen saçlar 2 aydır şiddetli dökülüyor 😕

ekim öncesi saçlardan kayıp yaşamışsın o saçlar toparlanırsa yeni ekim ile güzel sonuç olur

Hocam artık  benzer süreci 3. kez yaşamak istemem

paradox21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 09 Mayıs 2020, 00:14:47 »
8 aydır finasterid kullanıyorum diyorsun sakalların nasıl gürmü fotosunu çekip atarmısın bir ihtimal daha var bu igf nin içinde minoxil olabilir ki gördüğüm kadarıyla igf deneyenlerin süreçleri gayet olumlu minox varsa döngüye girmiş olabilirsin ekim yerine bunu bi sor igf nin içeriğinde ne olduğu belli değil daha güçlü olsun diye minoxta girmiş olabilirler mavi serum gibi altından bişey çıkacagını düşünüyorum diyecegim şu öyle olsa bile saçların fışkırması lazım sende oda yok başarısız ekim olmuş ama çözümü var merak etme ;)
8 aydır Proscar kullanıyorum. Kullanmaya başladığım andan beri direk faydasını gördüm ve dökülmelerim durdu. Ekimden sonra da kullanmaya devam ettim hem kendi saçlarımı korumak hemde ekilen saçları bir nebze destelemek için. Ama artık yavaştan azaltmayı düşünüyorum 2 günde 1 tane alıp 1 ay sonra temelli bırakacağım.
IGF konusunda ise inşallah sen haklısındır.  Tam neler içerdiğini bilmiyorum. Ama 2 ay önce başladım ekim bölgesindeki dökülmeler de ondan sonra başladı. İşin ilginci güçsüz olan saç köklerini destelemek için son bir kez daha da deneyim diye 4lü paket aldım ve sonrasında dökülmeler oldu.
Sakal fotolarmı ekliyorum.
Yeni ekim harici çözüm önerin nedir merak ediyorum  :)

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 09 Mayıs 2020, 00:43:21 »
8 aydır Proscar kullanıyorum. Kullanmaya başladığım andan beri direk faydasını gördüm ve dökülmelerim durdu. Ekimden sonra da kullanmaya devam ettim hem kendi saçlarımı korumak hemde ekilen saçları bir nebze destelemek için. Ama artık yavaştan azaltmayı düşünüyorum 2 günde 1 tane alıp 1 ay sonra temelli bırakacağım.
IGF konusunda ise inşallah sen haklısındır.  Tam neler içerdiğini bilmiyorum. Ama 2 ay önce başladım ekim bölgesindeki dökülmeler de ondan sonra başladı. İşin ilginci güçsüz olan saç köklerini destelemek için son bir kez daha da deneyim diye 4lü paket aldım ve sonrasında dökülmeler oldu.
Sakal fotolarmı ekliyorum.
Yeni ekim harici çözüm önerin nedir merak ediyorum  :)
Bende 2.ekimi yaptırdığım için Şuanki psikolojini çok iyi anlıyorum önceki yorumlarda dökülmeyi durdumak daha ii olması için araştırma içindeydin şimdi herşeyi unut sana önerim 12.aya kadar bekle şimdiden finansı oral almayı bırak sende çok etki etmemiş bu şekilde %5  çok nadirdir bazen kişiden kişiye değişebiliyor dermaroller ile finansı kafadan yedir solüsyon hazırla çok çeşit solüsyonlar var forumdada ölçüleri formülleri mevcut minox girmene gerek yok.igf de kullanma 12.aya kadar  büyük oranda toparlıycaktır ikinci ekimle olan saçlarda bu süre zarfında daha kalınlasıp gelişeceklerdir 12.ayda full kafaya saç pingmenti yaptır dönorun. Vertex yanlar ön çizgiye bulut şeklinde seyrek attır yapay oldugu belli olmasın seyreklik açıklık vs hepsini ortadan kalkacagını göreceksin fatih serdaroğlu çok orjinal pigment yapıyor dibine kadar gir dikkatli bak yine bu işleri bilmeyen adam anlamaz yada başka bir merkezindede yaptırabilirsin YouTube videosu var bakabilirsin 3.ekim istemiyorsun anladım ama farklı ekim merkezinde dönorda aşşagıda işaretledim o bölgeden 1000 greft çıkar zaten alım düzensiz yapılmıs o bölge hariç dağıtılılmış şekilde 500 greft daha alınır dönorun şuankinden daha düzenli iyi gözükür sakalını 2000 de sakaldan rahat çıkar sakalı vertex ağırlıklı vertexin çok açık 1500 greft orta değil ön hat ağırlıklı arkaya dogru serpme ektir greftin orta kısımların tutma oranı daha düşüktür o bölgleri daha fazla yıpratma saç ekimi düşünmüyorsan bile bu seçenegi kaldıralım diğer uygulamarı yapman senin pskklojik ve görünüm açısından çok daha iyi hissettircektir emin ol pişman olmazsın saç defterini kapatırsın :) benden bu kadar kardeşim üzüldüm adına tekrardan geçmiş olsun
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2020, 00:52:30 Gönderen: LaTenT »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 09 Mayıs 2020, 00:54:10 »
ekilenler döküldü diyorsun ? bir döngü durumu var o zaman kafanda 6 7 aylar arası bu durum gözlemleniyor

finasterıd ı kesmesden  devam et kesersen şu aşamada bu dökülme hızlana bılır

bazen böyle döngüler olabılıyor ama genelde büyük ihtimal toparlanma süreci oluyor

senın saçlarınında tekrar toparlayacağını dusunuyorum..

bu arada donör bölgendeki saçlar ince  ya da incelme olmuş bu yuzden donör bu sekılde görünüyor tekrar bır alıma uygun değil pek

donör bölgen de dökülme var mı ?

Global Moderator

Muhib

• Full Member
« Yanıtla #71 : 09 Mayıs 2020, 02:36:41 »
En son ne zaman igf yaptınız? İgfden sonra mi dökülme başladı. Aklıma igf  den değilde igf öncesi kafaya mikro yaralar açmak için kullandıkları o makina yüzünden olabilir mi? Diye bir soru geldi. Kafa dakikada 1000 darbe alıyor. Belki tramvaya yaşıyor olabilir??

paradox21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 09 Mayıs 2020, 04:04:32 »
En son ne zaman igf yaptınız? İgfden sonra mi dökülme başladı. Aklıma igf  den değilde igf öncesi kafaya mikro yaralar açmak için kullandıkları o makina yüzünden olabilir mi? Diye bir soru geldi. Kafa dakikada 1000 darbe alıyor. Belki tramvaya yaşıyor olabilir??
.
En son 15 gün önce IGF yaptırdım.
1 marttan beri 2 haftada bir toplamda 4 adet IGF yaptırmış oldum.
Travma da olabilir o zaman geçicimidir? Tekrar toparlar mı?

paradox21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 09 Mayıs 2020, 04:15:12 »
ekilenler döküldü diyorsun ? bir döngü durumu var o zaman kafanda 6 7 aylar arası bu durum gözlemleniyor

finasterıd ı kesmesden  devam et kesersen şu aşamada bu dökülme hızlana bılır

bazen böyle döngüler olabılıyor ama genelde büyük ihtimal toparlanma süreci oluyor

senın saçlarınında tekrar toparlayacağını dusunuyorum..

bu arada donör bölgendeki saçlar ince  ya da incelme olmuş bu yuzden donör bu sekılde görünüyor tekrar bır alıma uygun değil pek

donör bölgen de dökülme var mı ?
Genel yapı olarak ince telliyim. Buda bir dezavantaj sanırım Finasteridi 2 günde bir almayı düşünüyorum. Direk bırakmadan önce bünyeyi buna alıştırmak istiyorum. 8 aydır kullanıyorum. 4/5 ay daha kullanabilirim.
İnşallah bahsettiğin gibi bu bir döngüdür ve kayıplar geçidir. Ayrıca batmalar da hissediyorum, yeni çıkışlar da mevcut

paradox21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 09 Mayıs 2020, 04:27:00 »
Bende 2.ekimi yaptırdığım için Şuanki psikolojini çok iyi anlıyorum önceki yorumlarda dökülmeyi durdumak daha ii olması için araştırma içindeydin şimdi herşeyi unut sana önerim 12.aya kadar bekle şimdiden finansı oral almayı bırak sende çok etki etmemiş bu şekilde %5  çok nadirdir bazen kişiden kişiye değişebiliyor dermaroller ile finansı kafadan yedir solüsyon hazırla çok çeşit solüsyonlar var forumdada ölçüleri formülleri mevcut minox girmene gerek yok.igf de kullanma 12.aya kadar  büyük oranda toparlıycaktır ikinci ekimle olan saçlarda bu süre zarfında daha kalınlasıp gelişeceklerdir 12.ayda full kafaya saç pingmenti yaptır dönorun. Vertex yanlar ön çizgiye bulut şeklinde seyrek attır yapay oldugu belli olmasın seyreklik açıklık vs hepsini ortadan kalkacagını göreceksin fatih serdaroğlu çok orjinal pigment yapıyor dibine kadar gir dikkatli bak yine bu işleri bilmeyen adam anlamaz yada başka bir merkezindede yaptırabilirsin YouTube videosu var bakabilirsin 3.ekim istemiyorsun anladım ama farklı ekim merkezinde dönorda aşşagıda işaretledim o bölgeden 1000 greft çıkar zaten alım düzensiz yapılmıs o bölge hariç dağıtılılmış şekilde 500 greft daha alınır dönorun şuankinden daha düzenli iyi gözükür sakalını 2000 de sakaldan rahat çıkar sakalı vertex ağırlıklı vertexin çok açık 1500 greft orta değil ön hat ağırlıklı arkaya dogru serpme ektir greftin orta kısımların tutma oranı daha düşüktür o bölgleri daha fazla yıpratma saç ekimi düşünmüyorsan bile bu seçenegi kaldıralım diğer uygulamarı yapman senin pskklojik ve görünüm açısından çok daha iyi hissettircektir emin ol pişman olmazsın saç defterini kapatırsın :) benden bu kadar kardeşim üzüldüm adına tekrardan geçmiş olsun
Tekrar ekim defterini kapattım. İnsan psikolojisi her şeyden önemli. Bir daha olursa o sürecin çok daha yıpratacağı olacağını öngörüyorum. Şu an odaklandığım nokta dökülmelerin bir an önce durması. Tavsiyen için çok teşekkür ederim yalnız dediğin
"finansı kafadan yedir solüsyon hazırla çok çeşit solüsyonlar var"
Bunun ilgili bir bilgi bulamadım. Link verebilir misin?
Senin konuyu da inceledim süreç iyi ilerliyor.
Umarım verilen zahmete değecek, yüzleri gülderecek sonuçlar alırız

Facebook Twitter Instagram