Gönderen Konu: Revita Satışının Bitmesine Alternatif  (Okunma sayısı 3306 defa)

atilla17

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Revita Satışının Bitmesine Alternatif
« : 20 Ekim 2019, 19:32:24 »
herkese merhaba, malum yıllardır revita kullanıcısıyım,ve kullanıcısı olan arkadaşlarıda buraya toplayım istedim.revita artık türkiyeye gelmeyecek. Revita'nın yerine kullanabileceğimiz o ayarda şampuan bulunmuyor türkiye piyasasında malum, fakat revita ayarında, kullanılabilecek kaliteli sağlam içerikli şampuan önerileriniz tecrübeleriniz varsa paylaşacağımız bir konu olsun dedim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Revita Satışının Bitmesine Alternatif
« Yanıtla #1 : 21 Ekim 2019, 14:58:14 »
Revita gibisi henüz yok her kes bilir benim tek şampuanımdır:) ama maalesef artık yok
Global Moderator

atilla17

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Ekim 2019, 17:11:38 »
Revita gibisi henüz yok her kes bilir benim tek şampuanımdır:) ama maalesef artık yok
kesinlikle katılıyorum bittikçede sipariş vermezdim ben stok tutardım elimde 2 3 tane yıllardır kullanırım şuan boşluğa düştüm sürekli şampuan değiştiriyorum. mevcut olarak ne kullanıyorsun hintell yada aklında olan bi şampuan varmı?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 21 Ekim 2019, 18:00:49 »
kesinlikle katılıyorum bittikçede sipariş vermezdim ben stok tutardım elimde 2 3 tane yıllardır kullanırım şuan boşluğa düştüm sürekli şampuan değiştiriyorum. mevcut olarak ne kullanıyorsun hintell yada aklında olan bi şampuan varmı?

Şuan elimde var revita bitince düşünürüm artık
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 22 Ekim 2019, 03:31:49 »
Hintell Başkan bulur Revita çok problem yaşayacağını sanmıyorum :D.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 22 Ekim 2019, 04:00:45 »
Amazon.com da satılıyor revita ama nasıl alışveriş yapılıyor amazondan bilmiyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 22 Ekim 2019, 10:25:45 »
Alpecin denedin mi?
İçeriği suan gözüme kestirdiğim bir şampuan denemedim hiç  olumlu olumsuz bir şey diyemem denemediğim ürün hakkında ama revita bulamazsam bu ürünü denerim diye düşünüyorum şimdilik
Global Moderator

atilla17

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 22 Ekim 2019, 18:30:58 »
Alpecin denedin mi?
İçeriği suan gözüme kestirdiğim bir şampuan denemedim hiç  olumlu olumsuz bir şey diyemem denemediğim ürün hakkında ama revita bulamazsam bu ürünü denerim diye düşünüyorum şimdilik
üstad alpecini denedim daha doğrusu türkiyedeki çoğu şampuanı denedim. denemeyede devam ediyorum yıllardır.alpecin günlük olarak kullanılmıyor birkere içerisinde sls,pareben,renklendirici alabildiğine kimyasal var oyüzden çok felaket kurutuyor deriyi. he günlük kullanmıcam dersen uygun olabilir. ama dediğim gibi içeriği kimyasal bomba oyüzden bana pek gelmedi açıkcası.

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 22 Ekim 2019, 21:57:02 »
Amazon.com da satılıyor revita ama nasıl alışveriş yapılıyor amazondan bilmiyorum
50 dolar gibi bi kargo parası oluyo. Değmez. Amerikadan alınırsa belki mantıklı olabilir.

serdarka

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 23 Ekim 2019, 00:01:22 »
50 dolar gibi bi kargo parası oluyo. Değmez. Amerikadan alınırsa belki mantıklı olabilir.

ebayden alinmasi daha mantikli kargo daha da ucuz olur ama buyuk ihtimal gumruke takilir vergi kesilir. Maliyet daha da artar

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 26 Ekim 2019, 12:23:20 »
herkese merhaba, malum yıllardır revita kullanıcısıyım,ve kullanıcısı olan arkadaşlarıda buraya toplayım istedim.revita artık türkiyeye gelmeyecek. Revita'nın yerine kullanabileceğimiz o ayarda şampuan bulunmuyor türkiye piyasasında malum, fakat revita ayarında, kullanılabilecek kaliteli sağlam içerikli şampuan önerileriniz tecrübeleriniz varsa paylaşacağımız bir konu olsun dedim.
Turkiyeye gelmeyecek bilgisini nerden aldınız hocam, bi arkadaşa da gelecek demişler telefonunu almışlar?

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 29 Ekim 2019, 19:28:58 »
Dostum revitanin distribütörü tanıdığın demistin. Toplu alim yapılmasıyla ilgili sorabilirmisin kendisine, forumda toplansak sadece bizim için getirebilir mi?

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #12 : 29 Ekim 2019, 20:18:41 »
Yeni çıktı.Alkolsüz, silikonsuz  Yıkama sırasında saç köklerini uyarır
Kalıtsal saç dökülmesini önler
Alpecin Şampuan Kafein C1 Black Edition, yıkama sırasında saç köklerini uyarır ve kalıtsal saç dökülmesini önler.
Silikon olmadan
Bu ürün silikon içermez.
Silikon olmadan
Silikon olmadan

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #13 : 29 Ekim 2019, 20:19:27 »
 :)

besyo89

• Sr. Member