Gönderen Konu: Ankara FEHMİ ARMANİ 3200 graft saç ekimi  (Okunma sayısı 65622 defa)

pete71

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankara FEHMİ ARMANİ 3200 graft saç ekimi
« Yanıtla #166 : 17 Mart 2017, 00:02:11 »
Maşallah hocam ön saç çizgisi çok doğal gördüğüm kadarıyla ( yarı karanlık ışık)  önde epey tekli greft var  bir de saçlar dahada hacim kazanırsa muhteşem olacak

Ziyade11

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #167 : 17 Mart 2017, 00:39:06 »
Hocam sen mutlusun, saclar istedigin gibi, hayirli ugurlu olsun !!!

Murat.48

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #168 : 17 Mart 2017, 02:49:38 »
Hayırlı olsun ,ekim fiyatına göre efsane olmuş bence süreçte devam edio dahada iyi olur inş.,bende dün konuştum orayla bugün öncesi sonrası fotoları gönderdiler ama hiçbiri bu ekimin yanından bile geçemezdi.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #169 : 17 Mart 2017, 09:23:02 »
sitelere ismi yeni dusmustu 2008 yada 2009 fehmi arman dendi o zaman dik ekiodu ekimciler bir tek atilla kaya yatık doğal ekiodu fue gelişmemişti atilla kayaya ektiren arkadas burayı bulmuş sonuclar iyi yatık ekio dedi git bir kontrol et dedi bana ankarada fehmi arman dedi onay verirsen ektircem dedi üşendim gitmedim ama bir ekimini goruştum o zamanlar unlu merkezler bile kazık gibi ekerken doğaldı buranın ekimleri hatta kimi araba kaportacısıymış kapattmaış dukkanı saç işine girmiş dedi şu bu ama adam o zamanda doğal ekiodu şimdi bu yaptığı ekimde gayet guzel olmuş eskiden ucuzduda şimdiki fiyatını bilmiom ama ekimin guzel olmuş hayırlı olsun
saçları ekmeydi dersin

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #170 : 17 Mart 2017, 10:41:13 »
Gerçekten sitedeki en doğal Ekim'lerden biri ki bence doğal olması sık olmasından daha önemli.

Fotoğrafları daha aydınlık ortamlarda, gün ışığında yada ters ışık düşmeyen açılardan çekiyr olman forumdaşlar açısından daha yararlı olacaktır.
Bence fotoğraf paylaşımları yapılırken hangi açı Ve Işık'ta güzel görünüyordan çok, hangi ışık Ve açılarda kötü gözüküyor bunlar sunulmalı.fotograflar zaten yanıltıcı oluyor üstüne bu tip paylaşımlar işi bilmeyen arkadaşlar için faydadan ziyade zarar getirir.

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #171 : 17 Mart 2017, 13:20:00 »
Fps , frame per second , insan gözünün görebildiği kare ve çözünürlük üstteki resimler kadardır çok kasmamak lazım. Zaten yukarıdaki resimlerde banyodaki yoğun spot ışık altında (biride normal göz seviyesinin görebileceği çözünürlükte) mutlaka gündüz ışığında bir miktar daha seyrek gözükür, buda doğal. Gün ışığında çekersem onuda yüklerim.

Kendim memnunum. Biraz daha hacim kazanır ve sıklaşırsa daha da iyi olur.

Amacım kısıtlı şartlarda ve imkanlarda bir ekimin sonucunu paylaşmaktı.

Sizlere yararlı bilgiler verebildiysem ne mutlu. Kendim ortalama bir maaşla çalışan 2 çocuk sahibi bir insanım , ekim fiyatı 5000 tl olsa idi yaptıramazdım. Bütçeme uyduğu için yaptırdım. Ekstra olarak biotin içtim az bir dönem. Herkes yorganına göre uzatıyor ayaklarını, hal böyle iken sonuçların iyi olmasınıda istiyor. Yukarıdaki topic buna örnek..

Sevgiyle kalın mutlu kalın...
(2 ay daha burdayım)
« Son Düzenleme: 17 Mart 2017, 13:21:36 Gönderen: Staticx »

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #172 : 17 Mart 2017, 13:50:39 »

Abi sonuçtan memnun kalmaman mümkün degil zaten güzel bir sonuc.Kaldı ki bahsettigin para bu işi bu şekilde yapan daha önce görmedim.
Amacım ekimin kötü olduğunu kastetmek degil kesinlikle, fakat eklediğimiz fotoğraflar Yen'i Ekim yapacak olan arkadaşların beklentilerini yükseltiyor Ve sonrasında hayal kırıklığı kaçınılmaz oluyor.
Gündüz açıklığın çokça olduğu bölgelerden foto paylaşırsak daha faydalı olur .

Fps , frame per second , insan gözünün görebildiği kare ve çözünürlük üstteki resimler kadardır çok kasmamak lazım. Zaten yukarıdaki resimlerde banyodaki yoğun spot ışık altında (biride normal göz seviyesinin görebileceği çözünürlükte) mutlaka gündüz ışığında bir miktar daha seyrek gözükür, buda doğal. Gün ışığında çekersem onuda yüklerim.

Kendim memnunum. Biraz daha hacim kazanır ve sıklaşırsa daha da iyi olur.

Amacım kısıtlı şartlarda ve imkanlarda bir ekimin sonucunu paylaşmaktı.

Sizlere yararlı bilgiler verebildiysem ne mutlu. Kendim ortalama bir maaşla çalışan 2 çocuk sahibi bir insanım , ekim fiyatı 5000 tl olsa idi yaptıramazdım. Bütçeme uyduğu için yaptırdım. Ekstra olarak biotin içtim az bir dönem. Herkes yorganına göre uzatıyor ayaklarını, hal böyle iken sonuçların iyi olmasınıda istiyor. Yukarıdaki topic buna örnek..

Sevgiyle kalın mutlu kalın...
(2 ay daha burdayım)

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #173 : 17 Mart 2017, 15:28:28 »
Tabiki. Benim beğenmediğim seyrek olan kısımlar var. Daha yakından gün ışığında çeker onuda yüklerim. Bunuda 210. (7aya özel) yapalım. Gündüz güneş altında ve evde çekiken foto bencede farklı olur , ama bu fark çok birşey olmaz. Bu arada , ekimin kötü olduğunu kast etsende inanmam zaten :), burada önemli olan , benim herzaman söylediğim gibi , ekimin başarısı = ekimin ön bölgede olması , çok olmaması ve verteksin işin içine girmemesi.Ayrıca donörün sağlıklı olmasına bağlı, bence başka faktör yok.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #174 : 17 Mart 2017, 21:26:38 »
Tabiki. Benim beğenmediğim seyrek olan kısımlar var. Daha yakından gün ışığında çeker onuda yüklerim. Bunuda 210. (7aya özel) yapalım. Gündüz güneş altında ve evde çekiken foto bencede farklı olur , ama bu fark çok birşey olmaz. Bu arada , ekimin kötü olduğunu kast etsende inanmam zaten :), burada önemli olan , benim herzaman söylediğim gibi , ekimin başarısı = ekimin ön bölgede olması , çok olmaması ve verteksin işin içine girmemesi.Ayrıca donörün sağlıklı olmasına bağlı, bence başka faktör yok.

+beklenti :)

beyoglubeyi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #175 : 17 Mart 2017, 21:57:23 »
Guzel kardesim cok iyi bir ekim olmus senin ekimin gule gule tara 😊

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #176 : 18 Mart 2017, 22:18:22 »
Teşekkür ederim , inşallah hepbirlikte ..

Asii

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #177 : 19 Mart 2017, 00:56:29 »
Bende orayi düşünüyorum. Kanallari açan ve ekim yapan ekip bilgisini verirmisinm. Bu arada çok beğendik. Hayirlibolsun kardeş

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #178 : 20 Mart 2017, 09:26:28 »
205. Gün gün ışığında bir foto. Orta kısımda çok az bir boşluk var , dolarmı bilmiyorum kısmet..

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #179 : 20 Mart 2017, 09:28:54 »
Valla tolga bey var. Yaklaşık 7-8 yıldır tanırım orada. Kanalları fln o açıyor, çok efendi ve iyi bir insan. Yanındaki ekip arkadaşlarını tanımıyorum işin açıkcası.

Facebook Twitter Instagram