Gönderen Konu: Dr. İlhan Serdaroğlu - 2200-2300 greft  (Okunma sayısı 4465 defa)

fairtail

• Full Member
Ynt: Dr. İlhan Serdaroğlu - 2200-2300 greft
« Yanıtla #31 : 17 Haziran 2020, 19:17:11 »
Merhaba,
İlhan Bey'in 8,5 aylık sonucunu görmek çok olağan birşey değil sanırım forumda. Eski arkadaşlar çok daha iyi bilir tabi :) Bu anlamda sürpriz bir paylaşım.
Yorum yapmış iken kendi fikrimi de belirteyim;genel estetik ve görünüm anlamında bakar isek; eğer saçları böyle kullanacaksanız saçları dökülmüş yorumundan kurtulmuşsunuz. Ekim kısmı çok sık da olsa idi, bu saç modeli ile (yakışmış bence) genel görünümde çok bir değişiklik olmazdı. Bu anlamda bence içiniz rahat olsun. Güzel bir saç çizgisi ve ortalama/ortalamanın bir tık altı bir yoğunluk sağlanmış.
Yine gözlemleyebildiğim kadarı ile İlhan Bey'in ekimlerine göre iyi sayılabilecek bir sonuç.
Genel ortalamaya göre ortalama bir sonuç.
Ben de saç ekiminden önce İlhan Bey'e muayene olmuştum evime yakın olması sebebi ile. Doktor olmayan ekimcileri eleştirmişti. Kendi de ekime girmiyordu. Çok tutarlı gelmemişti bana. Gösterdiği örnekler de vasattı. Üst görünüm her zaman seyrek olur inancını taşıyor hala. Günümüz sonuçlarını takip ediyordur umarım. Artık çıta çok yükseldi; Serkan Aygın, Asuman Hanım, Bnish hair gibi firmaların sağladığı yoğunlukları incelemesi ve Ar-ge yapması gerekiyor. (Örnek: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=10273.75) Asmed'i başka bir boyut gördüğüm için söylemiyorum bile.
Forumdaki bir sonuca yaptığım en uzun yorum oldu sanırım :)
Herkese bol saçlı günler dilerim.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #32 : 17 Haziran 2020, 19:27:04 »
+1

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #33 : 17 Haziran 2020, 21:44:16 »
Bir kaç resim daha.
Gayet iyi bir ekim ve sonuç, komple ön taraf sık olsaydı inanın voklverin gibi olurdu.Güle güle kullanın.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #34 : 17 Haziran 2020, 21:48:24 »
Merhaba,
İlhan Bey'in 8,5 aylık sonucunu görmek çok olağan birşey değil sanırım forumda. Eski arkadaşlar çok daha iyi bilir tabi :) Bu anlamda sürpriz bir paylaşım.
Yorum yapmış iken kendi fikrimi de belirteyim;genel estetik ve görünüm anlamında bakar isek; eğer saçları böyle kullanacaksanız saçları dökülmüş yorumundan kurtulmuşsunuz. Ekim kısmı çok sık da olsa idi, bu saç modeli ile (yakışmış bence) genel görünümde çok bir değişiklik olmazdı. Bu anlamda bence içiniz rahat olsun. Güzel bir saç çizgisi ve ortalama/ortalamanın bir tık altı bir yoğunluk sağlanmış.
Yine gözlemleyebildiğim kadarı ile İlhan Bey'in ekimlerine göre iyi sayılabilecek bir sonuç.
Genel ortalamaya göre ortalama bir sonuç.
Ben de saç ekiminden önce İlhan Bey'e muayene olmuştum evime yakın olması sebebi ile. Doktor olmayan ekimcileri eleştirmişti. Kendi de ekime girmiyordu. Çok tutarlı gelmemişti bana. Gösterdiği örnekler de vasattı. Üst görünüm her zaman seyrek olur inancını taşıyor hala. Günümüz sonuçlarını takip ediyordur umarım. Artık çıta çok yükseldi; Serkan Aygın, Asuman Hanım, Bnish hair gibi firmaların sağladığı yoğunlukları incelemesi ve Ar-ge yapması gerekiyor. (Örnek: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=10273.75) Asmed'i başka bir boyut gördüğüm için söylemiyorum bile.
Forumdaki bir sonuca yaptığım en uzun yorum oldu sanırım :)
Herkese bol saçlı günler dilerim.
Hangi ekim merkezinde doktor kendi ekiyor, yanlışa yanlış doğruya doğru, istisnalar vardır net konuşmayayım.
Doktor doktora bakarak örnek alabilir ama aynı sitil olurmu olmaz, birilerinin ilah yaptıkları kul dan öte değil, geçen sene olur denilene bu sene neden olmaz deniliyor iyi araştırmak lazım.
Ekimcinin beşbin dediği greft sayısı aslında tamamen olmayacak kafaya piskolojik etki, çıkan yine üçbin sayı.
Bu sebeple sonuç ortalamasında ekim adayının tüm yapısı önemli.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #35 : 18 Haziran 2020, 02:35:09 »
Ben beğenmiyorum ilhanın ekimlerini. Ama şunuda belirtmek lazım, az greft ekerek sonuca gitmeye calısıyor bu avantaj. Bir çok ekimci o acıklıga 3500 400" ekmeye calısırdı buna  asmedde dahil. Arenamed filan 5000 medeks 9000 ekerdi. Sonuc greft sayısına göre ortalamanın üstünde o yüzden
« Son Düzenleme: 18 Haziran 2020, 11:19:57 Gönderen: Hintell »

YUNUSEMRE

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 18 Haziran 2020, 11:07:13 »
Alan büyüklüğü saç kalitene bakılırsa ortalama bi sonuç. Daha iyi olmalıydı.İlhan hoca
Cm kareye 25/30 dan fazla ekmiyor diye biliyorum. bu açıdan bakılırsa daha iyi bi sonuç zor zaten.

Y THE RAPIDFIRE

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #37 : 18 Haziran 2020, 12:00:18 »
2200 - 2300 greft ile bu sonuç bence başarılıdır.
güle güle kullanın.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 18 Haziran 2020, 12:37:38 »
Çıkış güzel saç yönleri bakımından memnunmusun?
Global Moderator

User_IY

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #39 : 18 Haziran 2020, 16:32:53 »
Gayet iyi bir ekim ve sonuç, komple ön taraf sık olsaydı inanın voklverin gibi olurdu.Güle güle kullanın.

Eyvalla)

User_IY

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #40 : 18 Haziran 2020, 16:34:01 »
Çıkış güzel saç yönleri bakımından memnunmusun?

Saç yönlerinde problem yok. Aslında sıklığı da problem etmiyorum ama açık alan yine fazla. Saç ektirmemdeki amacıma ulaşamadım yani.

User_IY

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #41 : 18 Haziran 2020, 16:35:33 »
Alan büyüklüğü saç kalitene bakılırsa ortalama bi sonuç. Daha iyi olmalıydı.İlhan hoca
Cm kareye 25/30 dan fazla ekmiyor diye biliyorum. bu açıdan bakılırsa daha iyi bi sonuç zor zaten.

Evet.. biraz özen ile daha iyi sonuç olurdu. ama başta da yazdığım gibi İlhan bey müşterinin isteğine pek önem vermiyoru galiba.

User_IY

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #42 : 18 Haziran 2020, 16:37:35 »
Aslında bir daha ekim süreci yaşamak istemediğimi belirrtim.
Fakat yine de alın açıklığını biraz daha kapatıp sık bir ekim düşünürsem kimi tavsiye edersiniz arkadaşlar?
Yorumlarınızı bekliyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 18 Haziran 2020, 16:46:24 »
Aslında bir daha ekim süreci yaşamak istemediğimi belirrtim.
Fakat yine de alın açıklığını biraz daha kapatıp sık bir ekim düşünürsem kimi tavsiye edersiniz arkadaşlar?
Yorumlarınızı bekliyorum.

Bu konuda tavsiye etik olmaz sürecin bitince değerlendirirsin.
Global Moderator

User_IY

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #44 : 18 Haziran 2020, 16:48:44 »
Bu konuda tavsiye etik olmaz sürecin bitince değerlendirirsin.
Biraz daha beklemeli miyim.. yani artık yeni çıkan saç yok. sürecin bittiği kanaatindeyim.

Facebook Twitter Instagram