Gönderen Konu: Finasterid nereden alabilirim  (Okunma sayısı 13686 defa)

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Finasterid nereden alabilirim
« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2019, 17:53:49 »
Eczacı  ala bilirsin  yanlız   arastirdinmi  bu ilacın yan etkilerini

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2019, 18:42:48 »
Finasterid nedir hapın adı mı nereden temin edebilirim
Hapın adı Proscar ve Propecia. Proscar 5 mg finasterid içerir. 4 e veya bölebiliyorsan 5 e bölmek gerekir. Fiyatı 29 TL. Propecia 1 mg finasterid icerir. Fiyatı 190 TL civarı. Ikisi de yanlızca eczanede satılır.

semih.kskcgl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Ekim 2019, 19:30:53 »
Yan etkilerini araştırmadım, kalıcı mıdır yan etkileri ve birde propecia dediğimde direkt verir dimi eczacı hani farklı çeşitleri yok

sirocco

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 19 Ekim 2019, 19:45:43 »
Finasterid'in; depresyon, hafıza problemleri, konuşmada bozukluk, cinsel isteksizlik gibi yan etkileri var. Hatta kısırlığa kadar gidebiliyor.

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 19 Ekim 2019, 19:52:30 »
Yan etkilerini araştırmadım, kalıcı mıdır yan etkileri ve birde propecia dediğimde direkt verir dimi eczacı hani farklı çeşitleri yok
Yan etkilerini araştırmadan kullanma sakın. Ne olduğunu bilmeden kullanılacak şeyler değil. Çeşitleri yok bu arada ismini soylediginde verir.

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Ekim 2019, 01:59:48 »

propecia pahalı genelde proscar dörde bölünerek kullanılıyor ucuz olduğu için ama sen genede arkadaşların dediğine kulak ver .aslen prostat ilacı ve yanetkileri var iyi araştırıp ona göre karar vermen lazım.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 20 Ekim 2019, 02:55:51 »
Genetik saç dökülmesini durdurmak için dht'u (faydalarını mutlaka araştırmalısınız) baskılamak gerekiyor. Bu nedenle yanetkileri kişiden kişiye değişmekle beraber uzun süreli kullanımlarda yanetki yaşanması mümkün. Bazı kullanıcılarda ilacı bıraktıktan sonra da yanetkilerin geçmediği görülmüş. Bu nedenle kullanacaksanız doktor kontrolünde kullanmanız yararınıza olacaktır.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Nusretalan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 24 Ekim 2019, 19:57:56 »
Yan etkilerini araştırmadan alma

Facebook Twitter Instagram