Gönderen Konu: 18.10.2019 DR.SERKAN AYGIN 4500 Greft  (Okunma sayısı 67764 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: 18.10.2019 DR.SERKAN AYGIN 4500 Greft
« Yanıtla #420 : 20 Mayıs 2020, 03:06:06 »
Anlıyorum seni tabiki ama dediğim gibi araçla aldırın diyen bir hoca bunları sıkıntı etmez bunu demek istedim kesinlikle kendi ekim merkezinde revizeni yaptır macereya atılma merkezin sonucları güzel pişman olacagın adımlar atmamanı öneririm  :)

La Casa de Kel Papel saol dostum :)

sonucun eski halıne göre çokta kötü değil sadece istenılen sevıye de olmadı yani bır kaç tık ilerisi seni memnun eder oda halledilecektir yaklaşımları da ortada bakalım 12 ay sonunda gelişsin biraz daha kalanı işini de ayarlar halledersin.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #421 : 20 Mayıs 2020, 03:08:13 »
Kafanda çok sivilce var takviyeleri çokmu alıyorsun kafanı kurcalama fazla zararına olur senin

Proscar, proiron, biotin, balık yağı alıyordum kestim balık yağını ve biotini ayrıca proiron omuz kısımımlarımda sivilce yapıyor Perfectil e mi yoksa Xpecia geçmeliyim proironi birde ekonomik boy almıştım yanılmıyorsam daha 4, 5 tablet var

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #422 : 20 Mayıs 2020, 03:09:56 »
Proscar, proiron, biotin, balık yağı alıyordum kestim balık yağını ve biotini ayrıca proiron omuz kısımımlarımda sivilce yapıyor Perfectil e mi yoksa Xpecia geçmeliyim proironi birde ekonomik boy almıştım yanılmıyorsam daha 4, 5 tablet var
Perfectil xpecia ve proinden  ileri seviyedir perfectil ile devam et

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #423 : 20 Mayıs 2020, 03:12:20 »
donörün yenı bır sıklaştırmayı kaldırır zaten ıkıncı bir alımda eşitler homojen alım yaparlar..

Bu süreçte neyi konuşmam neye dikkat etmem nasıl bir planlama ile gitmem gerekiyor yorumlarasanız sevinirim teşekkürler

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #424 : 20 Mayıs 2020, 03:13:25 »
Anlıyorum seni tabiki ama dediğim gibi araçla aldırın diyen bir hoca bunları sıkıntı etmez bunu demek istedim kesinlikle kendi ekim merkezinde revizeni yaptır macereya atılma merkezin sonucları güzel pişman olacagın adımlar atmamanı öneririm  :)

++teşekkürler dostum

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #425 : 20 Mayıs 2020, 03:15:39 »
La Casa de Kel Papel saol dostum :)

sonucun eski halıne göre çokta kötü değil sadece istenılen sevıye de olmadı yani bır kaç tık ilerisi seni memnun eder oda halledilecektir yaklaşımları da ortada bakalım 12 ay sonunda gelişsin biraz daha kalanı işini de ayarlar halledersin.

Eywl başkan zaten sıkıntılı insanlarız bu dünyada hem iş hem yaşam koşulları bir de şu saç maceramız var.. 12 ay sonuna değil başkan serkan hoca gel düzeltelim diyor 7. Ay gidene kadar 8. Ay olur en fazla ekim olur mu o kadar kısa sürede tekrar tehlikeli değil mi

Babaxpnd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #426 : 20 Mayıs 2020, 03:22:53 »
Çok geçmiş olsun. Hocanın işini sahiplenip düzeltme isteği erdemli bir davranış olmuş. İkimci ekimde istediğiniz sonucu alırsınız inşAllah.

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #427 : 20 Mayıs 2020, 09:57:55 »
Eywl başkan zaten sıkıntılı insanlarız bu dünyada hem iş hem yaşam koşulları bir de şu saç maceramız var.. 12 ay sonuna değil başkan serkan hoca gel düzeltelim diyor 7. Ay gidene kadar 8. Ay olur en fazla ekim olur mu o kadar kısa sürede tekrar tehlikeli değil mi

Hocam bunu Serkan Hocaya danışman lazım. Hatta bana kalırsa revize hakkın saklı kalmak koşuluyla biraz daha beklemen daha doğru olur.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #428 : 20 Mayıs 2020, 13:18:51 »
Çok geçmiş olsun. Hocanın işini sahiplenip düzeltme isteği erdemli bir davranış olmuş. İkimci ekimde istediğiniz sonucu alırsınız inşAllah.

Teşekkürler inş herkes istediği sonuca ulaşır bu saç derdinden kurtulur

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #429 : 20 Mayıs 2020, 13:22:19 »
Hocam bunu Serkan Hocaya danışman lazım. Hatta bana kalırsa revize hakkın saklı kalmak koşuluyla biraz daha beklemen daha doğru olur.

Evet dostum zaten izinler kapalı süreci nasıl planlarım şuan bilmiyorum ama görüşüp artık 10. Veya 11. Aylarda girebilirim o zamana kadar şişlik te inmiş olur daha mantıklı

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #430 : 10 Haziran 2020, 17:32:13 »
Arkadaşlar serkan hocanın asistanı eda hanım tekrar aradı bende işimden küçük bir izin alarak bu hastalık günlerinde herhangi bir kısıtlama gelmeden revize operasyonunu aradan çıkarmak istedim hem daha sakin olabilir dedim, yarın perşembe günü için uçak gidiş ctesi günü dönüş bileti mi ayrıca kalacağım sürede otel rezervasyonumu havaalanından vip araçla alıp vip araçla tekrar bırakacaklar operasyon cuma günü sabah olacak bütün olanaklar klinik tarafından karşılanıyor her ekimde sorun çıkabilir şimdi işin arkasında durmak yetmezmiş gibi bütün kolaylıkları sağlamaları gerçektende insanın bütün olumsuz ve yaşandığı şeyleri unutturup pozitif bir enerji veriyor şimdi düşündüğümde iyiki serkan aygını tercih etmişim diyorum bir pazarlık içine bile girmeden siz onları düşünmeyin biz herşeyi ayarlayacağız sizin için sadece siz izninizi belirtin demeleri taktire şayan bir davranış ve bütün ekim merkezlerine örnek olması gereken bir davranış arkadaşlar sizi mağdur etmeyecek yerlerde ekim yapın ekim öncesini araştıedığımız kadar sonrasında araştırıp hesaplamalıyız bu revize olayında umut ediyorum ki yüzüm gülecek yorum yapan arkadaşlara ve serkan aygın kliniğe teşekkür ediyorum.

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #431 : 10 Haziran 2020, 17:35:25 »
Arkadaşlar serkan hocanın asistanı eda hanım tekrar aradı bende işimden küçük bir izin alarak bu hastalık günlerinde herhangi bir kısıtlama gelmeden revize operasyonunu aradan çıkarmak istedim hem daha sakin olabilir dedim, yarın perşembe günü için uçak gidiş ctesi günü dönüş bileti mi ayrıca kalacağım sürede otel rezervasyonumu havaalanından vip araçla alıp vip araçla tekrar bırakacaklar operasyon cuma günü sabah olacak bütün olanaklar klinik tarafından karşılanıyor her ekimde sorun çıkabilir şimdi işin arkasında durmak yetmezmiş gibi bütün kolaylıkları sağlamaları gerçektende insanın bütün olumsuz ve yaşandığı şeyleri unutturup pozitif bir enerji veriyor şimdi düşündüğümde iyiki serkan aygını tercih etmişim diyorum bir pazarlık içine bile girmeden siz onları düşünmeyin biz herşeyi ayarlayacağız sizin için sadece siz izninizi belirtin demeleri taktire şayan bir davranış ve bütün ekim merkezlerine örnek olması gereken bir davranış arkadaşlar sizi mağdur etmeyecek yerlerde ekim yapın ekim öncesini araştıedığımız kadar sonrasında araştırıp hesaplamalıyız bu revize olayında umut ediyorum ki yüzüm gülecek yorum yapan arkadaşlara ve serkan aygın kliniğe teşekkür ediyorum.

Süper! Geriye kalan tek şey, başarılı bir revizyon.

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #432 : 10 Haziran 2020, 17:36:01 »
Bu şekilde davranmaları kaliteli ekim merkezi olduğunu kanıtlıyor. İnşallah emeklerinin karşılığını alırsın dostum. Geç ama güzel olacak inşallah.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #433 : 10 Haziran 2020, 17:41:22 »
Serkan  aygın clinic     hasta  memnuniyeti  çok  yüksek   hellal  olsun  .

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #434 : 10 Haziran 2020, 21:20:57 »
Süper! Geriye kalan tek şey, başarılı bir revizyon.

++

Facebook Twitter Instagram