Gönderen Konu: 18.10.2019 DR.SERKAN AYGIN 4500 Greft  (Okunma sayısı 67793 defa)

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 18.10.2019 DR.SERKAN AYGIN 4500 Greft
« Yanıtla #375 : 18 Mayıs 2020, 17:16:59 »
Vertex gelişmeye başlamış ama ön taraf seni 2 senede geçse memnun etmez ön tarafa multi greftler seyrek kalmış lokal boşluklar var kardeşim yanlış anlama benim yorumlarımı sakın ekimi düzelttirmen gerek çok yapay ön bölge

Esfl. Yanlış anlaşılacak bir durum beni idare etsede gitmem diyordum o süreci tekrar yaşamamak için, kafada dönrde saç bırakmadılar beklentim o kadar yüksek değildi ama bu şekilde hayal kırıklığı vertex gelişiminin %50 sini de belki daha fazlasını finasterid e bağlıyorum. Düzeltmede ki kastın tekrar sıklaştırma mı yoksa bunların kalkması mı gerekiyor

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #376 : 18 Mayıs 2020, 17:20:49 »
Hintell ve diğer tecrübeli arkadaşlarda yorum yaparsa sevinirim..

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #377 : 18 Mayıs 2020, 17:28:34 »
Esfl. Yanlış anlaşılacak bir durum beni idare etsede gitmem diyordum o süreci tekrar yaşamamak için, kafada dönrde saç bırakmadılar beklentim o kadar yüksek değildi ama bu şekilde hayal kırıklığı vertex gelişiminin %50 sini de belki daha fazlasını finasterid e bağlıyorum. Düzeltmede ki kastın tekrar sıklaştırma mı yoksa bunların kalkması mı gerekiyor
Lokal boşluklar Ön çizgi ver gerisi sıkılastırma yapılabilir multi greftler çok sırıtıyor zig zag hatları bu kadar uzatılırsa olacagı bu ne böyle çim adam gibi zaten saçların kalın telli
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2020, 17:39:52 Gönderen: LaTenT »

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #378 : 18 Mayıs 2020, 23:29:16 »
Lokal boşluklar Ön çizgi ver gerisi sıkılastırma yapılabilir multi greftler çok sırıtıyor zig zag hatları bu kadar uzatılırsa olacagı bu ne böyle çim adam gibi zaten saçların kalın telli

Haklısın sanırım serkan aygın kliniğin en kötü ekimi bende...

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #379 : 18 Mayıs 2020, 23:29:56 »
Başka yorum yapacak arkadaşlar yok mu :) kötü olunca yorumda yazılmıyor muş ;D

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #380 : 19 Mayıs 2020, 00:00:27 »
7. ay için evet istenilen bir görüntü yok ama kesin bir yorum için 10. ayı beklemek gerekir. 3 ay daha sabret. Vertexteki gelişimin yüzde 50’sini finasteride bağlıyorum demişsin. Valla ben 1 yıldır kullanıyorum, değişiklik yok. Belki kişiden kişiye değişiyordur etkisi. Ekim sonucu için de aynı şey mümkün. Kimisi sonucunu erken alıyor kimisi geç alıyor. Er ya da geç olsun ama sonucun iyi olsun. Bence önemli olan bu.

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #381 : 19 Mayıs 2020, 00:05:11 »
Ekimini Uğur Bey ve ekibi yapmış. Ben de 15.07.2019’da ona ektirmiştim. Dostum biraz daha sabır diliyorum sana. İnşallah istediğin sonuca ulaşırsın.

inception

• Sr. Member
  • Galatasaray
« Yanıtla #382 : 19 Mayıs 2020, 01:50:22 »
Bende serkan beyi düşünüyodum fakat ön çizgi düşündürdü
Hair of Istanbul ☆ 4300 ☆ 30.06.20

●Şampuan     ●Spray
 ○Kerastase    ○Kerastase

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14845.0

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #383 : 19 Mayıs 2020, 02:40:45 »
Maalesef 4500 greftin yarısı falan çıkmış tahmini. Bu saatten sonra şu görüntüde büyük değişiklikler olacağını düşünmüyorum, inşallah olur diyeyim yine de.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #384 : 19 Mayıs 2020, 03:23:53 »
Başka yorum yapacak arkadaşlar yok mu :) kötü olunca yorumda yazılmıyor muş ;D

Ben takip ediyorum ama şuan beklenen seviyede değil. En azından 1 sene dolsun bakalım nasıl bir hal alacak saçlarınız. Ben yerinizde olsaydım şuanki durumdan mutlu olmazdım. Yani en kötü senaryo da bir revizyon olabilir. Tabi siz ne düşünürsünüz bu durumu bilemem :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #385 : 19 Mayıs 2020, 08:20:07 »
Ekimini Uğur Bey ve ekibi yapmış. Ben de 15.07.2019’da ona ektirmiştim. Dostum biraz daha sabır diliyorum sana. İnşallah istediğin sonuca ulaşırsın.
Evet umarım dediğin gibi olur beklentilerim o yönde ama yinede pek umudum yok evet uğur beyin ekibi sadece girişte uğur beyi gördüm daha sonraları zafer bey ve diğerleri vardı ekimi yapan yani hatırlamıyorum uğur beyi galiba onlar sadece başında duruyor veya orda bile durmuyor olabilir.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #386 : 19 Mayıs 2020, 08:24:18 »
Maalesef 4500 greftin yarısı falan çıkmış tahmini. Bu saatten sonra şu görüntüde büyük değişiklikler olacağını düşünmüyorum, inşallah olur diyeyim yine de.
Teşekkürler dostum bencede 3200 greft eklenler bile ön çizgi olsun ön taraf olsun bayağı sık oluyor, kafandan alınan o kadar greftemi yanarsın bu görüntüye mi biraz daha idare etseydi bu işlere bulaşmazdım

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #387 : 19 Mayıs 2020, 08:31:05 »
Ben takip ediyorum ama şuan beklenen seviyede değil. En azından 1 sene dolsun bakalım nasıl bir hal alacak saçlarınız. Ben yerinizde olsaydım şuanki durumdan mutlu olmazdım. Yani en kötü senaryo da bir revizyon olabilir. Tabi siz ne düşünürsünüz bu durumu bilemem :).
Ne düşüneyim başkan :) Bende sadece bekleyeyim şu saçlar belki daha iyi olur da bir daha o kötü senaryoyu oynamak zorunda kalmam diye dua ediyorum kafamdaki donör alanına mı alınan 4500 ki daha fazlada olabilir saçamı üzüleyim bilemedim bir daha revizeye gidilirse kafa sırıtır tekrar o süreç psikolojik olarak iş hayatı olarak şehir dışından gidecek biri olarak yani anlayacağın işler kötüye gider asistan ile görüştüm randevu oluşturalım muayene için dedi dedim şehir dışından sırf muayene için gelmiyeyim temmuz da fotoğraflara göre artık hoca bir şey söyleyin ona göre hareket ederiz dedim tamam dediler bakalım hakkımızda hayırlısı

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #388 : 19 Mayıs 2020, 18:27:26 »
Arkadaşlar bugün serkan hocanın asistanı eda hanım aradı hoca sonuçlara bakmış acilen hastayı getirin buraya ne gerekiyorsa yapalım nasıl olmuş böyle birşey ücretsiz bir revize ile düzeltelim gerekiyorsa araba tutun falan demiş şuanda zorunlu görevde olduğumu belirttim ilk fırsatta haber verip istanbula gideceğimi belirttim randevu olsa bile iptal eder sizi alırız dediler sonuç kötü evet dönor alanı çok yeterli sayılmaz ama kurumsal olmaları işinin arkasında durmaları  arayıp söylemeleri insana moral veriyor evet belki olması gereken bu ama o kadar çok gözümüzü korkutan örnekler olmuş ki buna bile seviniyoruz şimdi işin psikolojik işten izin alma o süreci tekrar kaldırabilme sürecinin tedirginliği sardı beni ayrıca tekrar memnun etmeme durumunu hiç aklıma getirmek istemiyorum.. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun..

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #389 : 19 Mayıs 2020, 19:05:13 »
Arkadaşlar bugün serkan hocanın asistanı eda hanım aradı hoca sonuçlara bakmış acilen hastayı getirin buraya ne gerekiyorsa yapalım nasıl olmuş böyle birşey ücretsiz bir revize ile düzeltelim gerekiyorsa araba tutun falan demiş şuanda zorunlu görevde olduğumu belirttim ilk fırsatta haber verip istanbula gideceğimi belirttim randevu olsa bile iptal eder sizi alırız dediler sonuç kötü evet dönor alanı çok yeterli sayılmaz ama kurumsal olmaları işinin arkasında durmaları  arayıp söylemeleri insana moral veriyor evet belki olması gereken bu ama o kadar çok gözümüzü korkutan örnekler olmuş ki buna bile seviniyoruz şimdi işin psikolojik işten izin alma o süreci tekrar kaldırabilme sürecinin tedirginliği sardı beni ayrıca tekrar memnun etmeme durumunu hiç aklıma getirmek istemiyorum.. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun..

Merkeze helal olsun

Sonucun çok olumsuz değil süreç devam ediyor birazı daha sıklaşır ve süreç sonunda güzel bir dokunuş ile harika olur merkezin arkanda zaten dostum hayırlısı

Facebook Twitter Instagram