Gönderen Konu: 18.10.2019 DR.SERKAN AYGIN 4500 Greft  (Okunma sayısı 67871 defa)

unverm

• Hero Member
Ynt: 18.10.2019 DR.SERKAN AYGIN 4500 Greft
« Yanıtla #225 : 22 Ocak 2020, 21:28:06 »
Anladım dostum hepsini erteledim hepsini çöpe atıyorum proscar 4/1 + Prefctil başka yok diğerleri hepsini çöpe atıyorum bazı organik hindistan cevizi yağı çam teleblenteni yağlar almıştım onlarıda kullanmayacağım sadece doğru saçıma etkili yağlı ve dökülmeyi azaltacak bir şapuan gerekiyor bu tedavsine başladım bu arada :)
Hocam al bebek sampuanini kullan, sac dökülmesi sampuani diye bisey yok. Tamamen para tuzaği. Sampuandan medet umma. En az zararlı olmasi onemli. 

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #226 : 22 Ocak 2020, 21:35:18 »
Anladım dostum hepsini erteledim hepsini çöpe atıyorum proscar 4/1 + Prefctil başka yok diğerleri hepsini çöpe atıyorum bazı organik hindistan cevizi yağı çam teleblenteni yağlar almıştım onlarıda kullanmayacağım sadece doğru saçıma etkili yağlı ve dökülmeyi azaltacak bir şapuan gerekiyor bu tedavsine başladım bu arada :)
isabetli bir karar yag vs kullanma saçın düşmanı yag gözenekleri tıkar saçın nefes alamaz cild hastalıkllar sivilceler vs yararından çok zararı var not:tabikide  kuru cilt tipine uygun insanlar için faydalı olabilir arkadasın dediği gibi bebek şampuanı en ideali çünkü içeriğinde zararlı kimyasallardan arındırılmıs mecbur arındıralacak adı üstünde bebe şampuanı yani zararlı maddeyi koymayı göze alamazlar çünkü bir anne babanın insanlıgın en değerlisi bebektir böyle bak konuya bence en güveniliri bebe şampuanı yani piyasada satılan çok yüksek meblalardaki şampuanlar hepsi boş hikaye para tuzagı ya bebek şampuanı yada sabun kullan

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #227 : 22 Ocak 2020, 21:41:55 »
isabetli bir karar yag vs kullanma saçın düşmanı yag gözenekleri tıkar saçın nefes alamaz cild hastalıkllar sivilceler vs yararından çok zararı var not:tabikide  kuru cilt tipine uygun insanlar için faydalı olabilir arkadasın dediği gibi bebek şampuanı en ideali çünkü içeriğinde zararlı kimyasallardan arındırılmıs mecbur arındıralacak adı üstünde bebe şampuanı yani zararlı maddeyi koymayı göze alamazlar çünkü bir anne babanın insanlıgın en değerlisi bebektir böyle bak konuya bence en güveniliri bebe şampuanı yani piyasada satılan çok yüksek meblalardaki şampuanlar hepsi boş hikaye para tuzagı ya bebek şampuanı yada sabun kullan
Üni baby aldim yeni içinde hicbir kimyasal yok, sls paraben alkol sabun. Onu deneyecem bakalim. Sac dökülmesi sampuanlarinda en masum sawpoo içerik olarak.

Onleriacik

• Full Member
« Yanıtla #228 : 22 Ocak 2020, 22:04:14 »
saçın yağlanması için vicky anti oil etkili şampuanı var 200ml onu kullanabilirsin bende geçirmiştir sivilceleri. bu arada donör için kurumla iletişme geçtiniz mi ne dediler ? tam toparlayamamış donör serkan aygında pek olmazdı böyle genelde serkan aydından alışığız bu donör için ona şaşırdım hocam ama toparlıcaktır

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #229 : 22 Ocak 2020, 23:21:29 »
Üni baby aldim yeni içinde hicbir kimyasal yok, sls paraben alkol sabun. Onu deneyecem bakalim. Sac dökülmesi sampuanlarinda en masum sawpoo içerik olarak.

Sawpoo için öyle diyorlar ama kullandım bilmiyorum o kadar etkili birşey mi sivilceleme yapabiliyor bebek şapuanı olarak johnson's baby katkı maddesi olmadığını ve iyi olduğunu duymuştum.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #230 : 22 Ocak 2020, 23:30:09 »
saçın yağlanması için vicky anti oil etkili şampuanı var 200ml onu kullanabilirsin bende geçirmiştir sivilceleri. bu arada donör için kurumla iletişme geçtiniz mi ne dediler ? tam toparlayamamış donör serkan aygında pek olmazdı böyle genelde serkan aydından alışığız bu donör için ona şaşırdım hocam ama toparlıcaktır
Hocam bende şaşırdım araştırma sonucu gittim donörü gören serkan aydın sanıyor kaç defa söyledim normal bir durum geçer diyorlar ya acıya eşiğim iyidir ama ben ilk günden dedim beni hırpaladınız diye. Umarım verilen rakam üzeri alım ve zedeleme olmamıştır donör de ilerde ekim yapmayı düşünürsem umarım hüsranla sonuçlanmaz, bu vichy anti oil dediğimiz şapuan hangisi acaba?

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #231 : 22 Ocak 2020, 23:41:56 »

Haklısın dostum bebe şapuanda deneyeceğim umarım hızlı bir şekilde yağlandırmaz yani başımı yıkadıktan 6 saat 7 saat sonra alnım ve kafam ön ve orta vertex kısmı parlak vıcık vıcık sebumdan, johns baby dikkatimi çekmişti onu denerim o yağları da masajda kullanırım artık ;D

Aahmett_1907

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #232 : 23 Ocak 2020, 19:30:34 »
perfectil xpeciadan çok daha iyi bir ünitedir cild sağlıgı için bire bir kullandıgın anlar saçta ve cildde çok farklılıklar görürsün saçlarda parlaklık kalınlasma cilde görülür bir şekilde ton farkı(beyazlama parlama) ben perfectil de kullanan birisi olarak söylüyorum prospar kullanıyorsan gerek yok ama illa kullancm dersen biotini kullanmanı tavsiye etmem sivilceyi biotin destekler zararına olur  proscar perfectil kullanmanı önerebilirim dermotolaga gitme dostum zaman kaybı direk senin işin çözümü genel cerrahi dediğim gibi biraz daha gözlemle yukarda yazdıgım gibi sürecine dikkat et baktın değişiklik yok ozmn hastane yollrına düş derim
Merhabalar, Perfectil incelmiş ve minyatürleşmiş saçlarda etkili mi? Perfectil yorumun nedir?

Aahmett_1907

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #233 : 23 Ocak 2020, 19:34:23 »
Hocam bende şaşırdım araştırma sonucu gittim donörü gören serkan aydın sanıyor kaç defa söyledim normal bir durum geçer diyorlar ya acıya eşiğim iyidir ama ben ilk günden dedim beni hırpaladınız diye. Umarım verilen rakam üzeri alım ve zedeleme olmamıştır donör de ilerde ekim yapmayı düşünürsem umarım hüsranla sonuçlanmaz, bu vichy anti oil dediğimiz şapuan hangisi acaba?
merhabalar La Casa de Kel Papel, bu arada donör bölge için ekim merkezi ne dedi?

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #234 : 23 Ocak 2020, 20:57:27 »
merhabalar La Casa de Kel Papel, bu arada donör bölge için ekim merkezi ne dedi?

Merhabalar Ahmet, genelde ekim merkezleri kafayı koparsalarda zamanla düzelir, toparlar, normal, gibi kelimeler kullanırlar :)

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #235 : 23 Ocak 2020, 21:17:51 »
Merhabalar Ahmet, genelde ekim merkezleri kafayı koparsalarda zamanla düzelir, toparlar, normal, gibi kelimeler kullanırlar :)
Akşam akşam güldürdün hocam  :D

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #236 : 23 Ocak 2020, 22:10:34 »
Son tahlilde bütün doğal yağları, karışımları, biotinleri, vitaminleri, şapuanların hepsini çöpe attım. Saçlarımı diğer şapuanlara göre daha az yağlanmasını sağlayan ( med cece oil ) şapuanı kullanmaya karar verdim. Proscar 4/1 den 5/1 indirdim, balık yağı kullanıp kullanmamakta kararsızım, bazı günler badem bazı günler kabak çekirdeği tüketiyorum her gün iki fincan yeşil çay içiyorum arada vazgeçilmezim sade filtre kahve içiyorum, protein ağırlıklı besleniyorum 100. Günden sonra fitnessa kaldığım yerden devam edeceğim. Yeni takviye kuvvetimi açıklıyorum.

Babakonda Proscar 5/1

Mutli Fişek Perfectil x1

Yağ Savar: Cece Med Oil
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2020, 23:04:46 Gönderen: La Casa de Kel Papel »

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #237 : 31 Ocak 2020, 13:17:07 »
Arkadaşlar 105. Gün yorumlarsanız sevinirim donör bölgesi görüldüğü gibi ve kapanmayacak gibi duruyor bir çok ekim alanında kafa delinmiş ama pürüzsüz herhangi bir çıkış ve tüylenme görülmemektedir.

Flaşlı

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #238 : 31 Ocak 2020, 13:19:26 »
Flaşsız

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları