Gönderen Konu: 18.10.2019 DR.SERKAN AYGIN 4500 Greft  (Okunma sayısı 67875 defa)

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 18.10.2019 DR.SERKAN AYGIN 4500 Greft
« Yanıtla #210 : 22 Ocak 2020, 14:51:48 »
Süreç erken ve baya kararmış şakaklar da çıkışlar başlamış bence gayet güzel süreç

Başkan foto güncel değil 70. Güne ait asıl sorunu orda belirtmek istedim kafamdaki bezeler ile ilgili ve kafamın arkasındaki bezeler ile ilgili endişeleniyorum sence normal mi geçer mi, donör alanında halen bazen iltihaplanmış kurumuş kök geliyor elime

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #211 : 22 Ocak 2020, 15:03:14 »
Başkan foto güncel değil 70. Güne ait asıl sorunu orda belirtmek istedim kafamdaki bezeler ile ilgili ve kafamın arkasındaki bezeler ile ilgili endişeleniyorum sence normal mi geçer mi, donör alanında halen bazen iltihaplanmış kurumuş kök geliyor elime

O zaman şoktan kuttulanlar oldu o zaman

Bezeler geçiçi bir durum olabilir

Donör bölgende arada saç gelir bazen deriye yapışmış greftler kalabiliyor zamanla dökülüyor.

Kafanı fazla kurcalama biraz akışına bırak
Global Moderator

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #212 : 22 Ocak 2020, 15:59:15 »
O zaman şoktan kuttulanlar oldu o zaman

Bezeler geçiçi bir durum olabilir

Donör bölgende arada saç gelir bazen deriye yapışmış greftler kalabiliyor zamanla dökülüyor.

Kafanı fazla kurcalama biraz akışına bırak
Tamam dostum teşekkürler, şoktan kurtulanlar oldu sanki sonradan döküldü gibi kararmalar devam ediyor sadece dediğim gibi o bezeler korkuttu 1 ay da bekleriz umarım geçer 100. Günde güncel fotoları paylaşacağım.

royal

• Full Member
« Yanıtla #213 : 22 Ocak 2020, 16:23:17 »
bence doktora gidip kontrol ettirmelisin. en mantıklısı...

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #214 : 22 Ocak 2020, 18:46:55 »
bence doktora gidip kontrol ettirmelisin. en mantıklısı...

Ben bir gidip görüneyim haklısın en azından içim rahat eder.

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #215 : 22 Ocak 2020, 19:40:04 »
Xpeci biotin vs çok fazla vitamin alıomusun aynı anda fazla yüklenme cildin yag dengesini bozarsın gözeneklerini tıkarsın sivilceler yag bezelerinin önüne gecemezsin gördügüm kadarıyla cildin çok yaglı yaglı asitli ve acılı yiyecek içeceklerden uzak durmanı öneririm o şişlikler kistleşmiş olabilir patlatmaya çalışma patlatamazsın iğneylede cekilse içinden bişey cıkmaz O bölgede dökülen saçlar çıkar ama hemen deil 3 ayı buluyor ama. Gördüğüm kadarıyla senin o bölgelerde çok saçların dökülmemiş sadece derin gerildiği için görüntü o şekilde çok fazla kafana takma stres yaparsan daha kötü olur sana tavsiyem sabah öğle aksam o bölgeler sızlayana kadar buz koy bendede aynı durum olmustu 1 hafta dene bunu sonuc vermezse zaman kaybetmeden doktora görün antibiyotikler parazit ilaçları kremler hic biri fayda etmedi benim sürecinde  en önemli tedavi pskolojini sakın bozma oraya takılı kalma ve ilk önce genel cerrahiye görün  dermatoloji cildiye pek kapsamlı arastırmıyor sana ilaç yazıyor 4 ay sonra gel diyor şahsi fikrim sen o sürec içerisinde iyileşme olur yada olmaz bende olmadı  olmadıgı için pskolojin alt üst olabiiyor ve diğer bölgelerdede çıkabiliyor cildiyeye tekrar gidiyorsun ve tedavi yanıt görmediği için sana bir ilaç yazıyor çok tehlikeli bir ilaç roaccutane kalp krizi karaciğer yetmezliğini tetikliyor saç ekimine çok olumsuz etkileyen saç dökülmesi kaş kiprik dökülmesine kadar tetikliyor ve doktor yazarken sana kendi isteğimle kullanmayı. Kabul ediyorum diyerekten bir belge imzalatıyor ben bunu arastırdım ve kabul etmedim  lipom un çok fazla türü var en temizi garantisi 5 dk lık bir cerrahi müdahaleyle aldırabilrsin buda genel cerrahide oluyor alınan parçayı kapsülüyle cıkartıyorlar ve patalojiye yolluyolar 1 hafta içinde n oldugu tespit ediliyor sana dönüş yapılıyor ozmn sana kullanacagın ilaçları yazıyor tespit edildikten sonra kullanacagın ilaçları kullan  boş yere ilaç kullanma ben bu illetle 9 ay ugrastım inatcıydı bendeki çok geçmiş olsun...
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2020, 20:25:00 Gönderen: LaTenT »

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #216 : 22 Ocak 2020, 20:13:28 »
Teşekkür ederim dostum güzel yorumlarınız için ben pek iyi gittiğini hissetmemiştim sivilce  ve donör sorunlarından dolayı :) haftada iki daha sonra haftada 1 e düşüreceğim kanazolu haklısın.
kanazolu kesinlikle 8 aydan önce kullanma!! Deriyi mafedersin kızarır tahriş olur pul pul dökülür saç ekim sürecinde bence en büyük yanlıs!!! köklerimi yakmak istiyorsun dostum
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2020, 20:37:52 Gönderen: LaTenT »

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #217 : 22 Ocak 2020, 20:49:06 »
Altıma sıçtım

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #218 : 22 Ocak 2020, 20:56:49 »
Altıma sıçtım
basımdan gecenleri anlattım altına sıcmana gerek yok  :D

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #219 : 22 Ocak 2020, 20:58:53 »
Xpeci biotin vs çok fazla vitamin alıomusun aynı anda fazla yüklenme cildin yag dengesini bozarsın gözeneklerini tıkarsın sivilceler yag bezelerinin önüne gecemezsin gördügüm kadarıyla cildin çok yaglı yaglı asitli ve acılı yiyecek içeceklerden uzak durmanı öneririm o şişlikler kistleşmiş olabilir patlatmaya çalışma patlatamazsın iğneylede cekilse içinden bişey cıkmaz O bölgede dökülen saçlar çıkar ama hemen deil 3 ayı buluyor ama. Gördüğüm kadarıyla senin o bölgelerde çok saçların dökülmemiş sadece derin gerildiği için görüntü o şekilde çok fazla kafana takma stres yaparsan daha kötü olur sana tavsiyem sabah öğle aksam o bölgeler sızlayana kadar buz koy bendede aynı durum olmustu 1 hafta dene bunu sonuc vermezse zaman kaybetmeden doktora görün antibiyotikler parazit ilaçları kremler hic biri fayda etmedi benim sürecinde  en önemli tedavi pskolojini sakın bozma oraya takılı kalma ve ilk önce genel cerrahiye görün  dermatoloji cildiye pek kapsamlı arastırmıyor sana ilaç yazıyor 4 ay sonra gel diyor şahsi fikrim sen o sürec içerisinde iyileşme olur yada olmaz bende olmadı  olmadıgı için pskolojin alt üst olabiiyor ve diğer bölgelerdede çıkabiliyor cildiyeye tekrar gidiyorsun ve tedavi yanıt görmediği için sana bir ilaç yazıyor çok tehlikeli bir ilaç roaccutane kalp krizi karaciğer yetmezliğini tetikliyor saç ekimine çok olumsuz etkileyen saç dökülmesi kaş kiprik dökülmesine kadar tetikliyor ve doktor yazarken sana kendi isteğimle kullanmayı. Kabul ediyorum diyerekten bir belge imzalatıyor ben bunu arastırdım ve kabul etmedim  lipom un çok fazla türü var en temizi garantisi 5 dk lık bir cerrahi müdahaleyle aldırabilrsin buda genel cerrahide oluyor alınan parçayı kapsülüyle cıkartıyorlar ve patalojiye yolluyolar 1 hafta içinde n oldugu tespit ediliyor sana dönüş yapılıyor ozmn sana kullanacagın ilaçları yazıyor tespit edildikten sonra kullanacagın ilaçları kullan  boş yere ilaç kullanma ben bu illetle 9 ay ugrastım inatcıydı bendeki çok geçmiş olsun...
Öncelikle geçmiş olsun açıklayıcı bilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

4/1 proscar
2 Xpexica

Kullanıyorum bugünden sonra 4/1 proscar 1 tane Xpecia 2500 mcg biotinele devam ederim.  2 tane Xpecia ağır geliyor olabilir haftaya Xpecia bitiyor proscar perfecil ve biotin lê devam ederim, hiç patlatmaya çalışmadım çünkü sıvımısı birşey yok içinde sadece masaj yapıyordum, deromotologa gitmeyi düşünüyordum hiç görünmeden direk cerrahiye gidip aldırayım mı diyorsun dostum.

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #220 : 22 Ocak 2020, 20:59:17 »
basımdan gecenleri anlattım tecrubeye sabittir altına sıcmana gerek yok  :D

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #221 : 22 Ocak 2020, 21:06:51 »
kanazolu kesinlikle 8 aydan önce kullanma!! Deriyi mafedersin kızarır tahriş olur pul pul dökülür saç ekim sürecinde bence en büyük yanlıs!!! köklerimi yakmak istiyorsun dostum

Bir kaç defa kullandım kanazolu malum yağlanma probleminden dolayı aşırı yağlanma ve gün aşırı yıkmak zorunda kaldığım için elma sirkesi, decuray ds, sawpoo, vichy dercos, sebamed tüm serileri med cece oil, kullanmadığım şey kalmadı ekim öncesi sonrası nafile bu kanazolu da rafa kaldırıyorum saçı dökülmesini engelleyecek ve yağdan arındıracak bir iki veya bir şapuanı bulamadım henüz önceki gönderilere bakarsan a normal bir şekilde saç dökülmesi de mevcut yağdan mı bilemedim bunların üstüne bir de bu donör parçalanması bu bezeler zaten psikolojik olarak beni çökertiyor saç çıkışları nasıl olmuş onuda ben pek umursayamıyorum bu durumlardan ötürü bazen hatamı yaptım o kadar kötü değildi diyorum saçın birde kalıcı şeyler çıkarsa başıma al sana saç diyorum

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #222 : 22 Ocak 2020, 21:08:27 »
Öncelikle geçmiş olsun açıklayıcı bilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

4/1 proscar
2 Xpexica

Kullanıyorum bugünden sonra 4/1 proscar 1 tane Xpecia 2500 mcg biotinele devam ederim.  2 tane Xpecia ağır geliyor olabilir haftaya Xpecia bitiyor proscar perfecil ve biotin lê devam ederim, hiç patlatmaya çalışmadım çünkü sıvımısı birşey yok içinde sadece masaj yapıyordum, deromotologa gitmeyi düşünüyordum hiç görünmeden direk cerrahiye gidip aldırayım mı diyorsun dostum.
perfectil xpeciadan çok daha iyi bir ünitedir cild sağlıgı için bire bir kullandıgın anlar saçta ve cildde çok farklılıklar görürsün saçlarda parlaklık kalınlasma cilde görülür bir şekilde ton farkı(beyazlama parlama) ben perfectil de kullanan birisi olarak söylüyorum prospar kullanıyorsan gerek yok ama illa kullancm dersen biotini kullanmanı tavsiye etmem sivilceyi biotin destekler zararına olur  proscar perfectil kullanmanı önerebilirim dermotolaga gitme dostum zaman kaybı direk senin işin çözümü genel cerrahi dediğim gibi biraz daha gözlemle yukarda yazdıgım gibi sürecine dikkat et baktın değişiklik yok ozmn hastane yollrına düş derim
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2020, 21:16:30 Gönderen: LaTenT »

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #223 : 22 Ocak 2020, 21:12:31 »
Bir kaç defa kullandım kanazolu malum yağlanma probleminden dolayı aşırı yağlanma ve gün aşırı yıkmak zorunda kaldığım için elma sirkesi, decuray ds, sawpoo, vichy dercos, sebamed tüm serileri med cece oil, kullanmadığım şey kalmadı ekim öncesi sonrası nafile bu kanazolu da rafa kaldırıyorum saçı dökülmesini engelleyecek ve yağdan arındıracak bir iki veya bir şapuanı bulamadım henüz önceki gönderilere bakarsan a normal bir şekilde saç dökülmesi de mevcut yağdan mı bilemedim bunların üstüne bir de bu donör parçalanması bu bezeler zaten psikolojik olarak beni çökertiyor saç çıkışları nasıl olmuş onuda ben pek umursayamıyorum bu durumlardan ötürü bazen hatamı yaptım o kadar kötü değildi diyorum saçın birde kalıcı şeyler çıkarsa başıma al sana saç diyorum
cild tipin yaglı bende kenazol kullandım bende deriyi mafetti kızarttı hep kaşınma yanma hissi yaşadım pul pul döktü ve ünlü bir doktora sordum bir kaç doktordanda tavsiye aldıım arastırmalarım sonucu ekim sürecinde hiç sağlıklı olmadıgına karar verdim normal zamanlarda tedavi edilebilior ama ekim sürecinde köklere zararı olabiliyor çok dökümanlar okudum

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #224 : 22 Ocak 2020, 21:20:55 »
cild tipin yaglı bende kenazol kullandım bende deriyi mafetti kızarttı hep kaşınma yanma hissi yaşadım pul pul döktü ve ünlü bir doktora sordum bir kaç doktordanda tavsiye aldıım arastırmalarım sonucu ekim sürecinde hiç sağlıklı olmadıgına karar verdim normal zamanlarda tedavi edilebilior ama ekim sürecinde köklere zararı olabiliyor çok dökümanlar okudum

Anladım dostum hepsini erteledim hepsini çöpe atıyorum proscar 4/1 + Prefctil başka yok diğerleri hepsini çöpe atıyorum bazı organik hindistan cevizi yağı çam teleblenteni yağlar almıştım onlarıda kullanmayacağım sadece doğru saçıma etkili yağlı ve dökülmeyi azaltacak bir şapuan gerekiyor bu tedavsine başladım bu arada :)

Facebook Twitter Instagram