Gönderen Konu: 18.10.2019 DR.SERKAN AYGIN 4500 Greft  (Okunma sayısı 67952 defa)

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 18.10.2019 DR.SERKAN AYGIN 4500 Greft
« Yanıtla #105 : 05 Kasım 2019, 21:37:00 »
Yok dostum ekilenler kalınya ön üst bolgedekilere göre, daha kalın gibi zamanla eşitlenirmi bilemedim ama dönor baya kuvvetliymiş ekilenler baya kalın gözüküyor:)

Evet dostum kafam iki renk olmuş siyah beyaz çok sırıtıyor ön taraf çok siyah mevcut saçlara göre bu normal mı

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #106 : 05 Kasım 2019, 22:10:45 »
Evet dostum kafam iki renk olmuş siyah beyaz çok sırıtıyor ön taraf çok siyah mevcut saçlara göre bu normal mı
Dostum bn cok anlamam ama ekim yapan ben olsam vareks e girmez öne komple girerdim şimdi diğerleri inşAllah gür çıkarsa o üst bolgen seyrek kalıcak mecbur yine ikinci bi ekim gerekcek tabi bnmki cahil yorumu en kötü arkaya doğru tararsın iyi bi kapatıcılık olur

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #107 : 05 Kasım 2019, 22:13:19 »
Dostum bn cok anlamam ama ekim yapan ben olsam vareks e girmez öne komple girerdim şimdi diğerleri inşAllah gür çıkarsa o üst bolgen seyrek kalıcak mecbur yine ikinci bi ekim gerekcek tabi bnmki cahil yorumu en kötü arkaya doğru tararsın iyi bi kapatıcılık olur
Dostum ön bölgeyi zaten en sık şekilde yapılmış çıkan fazladan 1500 grefte vertexe ekildi ha tatmin ederse devam tatmin etmese bir iki sene sonra bir sıklaştırma düşünebilirim

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #108 : 05 Kasım 2019, 22:15:55 »
Ön bölge dediğim vareks e harcanan gireft buraya ekilse önden daha güzel bi görüntü cıkardı onu demek istedim

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 06 Kasım 2019, 01:47:40 »
Ön bölge dediğim vareks e harcanan gireft buraya ekilse önden daha güzel bi görüntü cıkardı onu demek istedim

Ekimden bir kaç gün önce çekmişim fotoğrafı hocanın yanına böyle gittim mevcut saçların iyi dedi sadece dhi ile aralara girilir boş yerlere ki full dhi olduğu için aralara girildi tepedekiler için bende o saçların zarar görmesini istemedim fazladan greftide harcamak istemedim mevcut saçlarımda zarar görsün istemedim artık onları ilerde kaybedersek hem vertex hem orta alana ikinci seans düşünebilirim ama idare edip götürürse bir daha düşünmem kolay kolay ayrıca sağ ve sol şakak altlarında 200 - 200 ekildi sonradan pişman oldum keşke oralara değil de onlarıda vertexe ektirseymişim, nasıl duruyor peki saçlı hali

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #110 : 06 Kasım 2019, 09:32:49 »
Okadarda sırıtmaz son resımde ıyı duruyo ama sende bnde ıkıncı bi ekime mecbur kalcaz gibi duruyo sen biraz daha avantajlısın inş gerek kallmaz takıpteyım😁

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #111 : 06 Kasım 2019, 13:07:54 »
Okadarda sırıtmaz son resımde ıyı duruyo ama sende bnde ıkıncı bi ekime mecbur kalcaz gibi duruyo sen biraz daha avantajlısın inş gerek kallmaz takıpteyım😁
Evet en azından bir iki sene götürür beni fazla sırıtmadan, orta kısımda iyice zayiflayip sırıttı mı bir seans daha yaparım ama senin kesin gerekiyor daha iyi işte senin beklemen gerekmiyor bir sene geçtim git yap kurtul :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #112 : 06 Kasım 2019, 13:19:23 »
Ken saçların baya kaliteli incelme yok gibi hiç
Global Moderator

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #113 : 06 Kasım 2019, 13:58:59 »
Ken saçların baya kaliteli incelme yok gibi hiç

Dostum şimdi ekilen saçlarım diğerlerine göre daha koyu duruyor çıktığı zaman sorun olur mu arada ton farkı olur mu mevcut saçlarımla ekilenler arasında

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #114 : 14 Kasım 2019, 10:57:18 »
Keşke planlanırken ön tarafın orta kısmına da sıkılaştırma yapılsaydı da vertexe bu kadar ekilmeseydi. Ama baya ekilmiş, ön taraf özellikle şakaklar istediğin gibi olur diye düşünüyorum. Vertex de tek seansta kapanmaz ama rahatsız edici kellik gider diye tahmin ediyorum. Ekimin hayırlı olsun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #115 : 14 Kasım 2019, 11:42:35 »

Ekimden bir kaç gün önce çekmişim fotoğrafı hocanın yanına böyle gittim mevcut saçların iyi dedi sadece dhi ile aralara girilir boş yerlere ki full dhi olduğu için aralara girildi tepedekiler için bende o saçların zarar görmesini istemedim fazladan greftide harcamak istemedim mevcut saçlarımda zarar görsün istemedim artık onları ilerde kaybedersek hem vertex hem orta alana ikinci seans düşünebilirim ama idare edip götürürse bir daha düşünmem kolay kolay ayrıca sağ ve sol şakak altlarında 200 - 200 ekildi sonradan pişman oldum keşke oralara değil de onlarıda vertexe ektirseymişim, nasıl duruyor peki saçlı hali

Ön orta kendi saçların bencede gayet iyi bu durumda tepeye ağırlık vermek bana mantıklı geldi
Global Moderator

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #116 : 14 Kasım 2019, 13:50:34 »
Keşke planlanırken ön tarafın orta kısmına da sıkılaştırma yapılsaydı da vertexe bu kadar ekilmeseydi. Ama baya ekilmiş, ön taraf özellikle şakaklar istediğin gibi olur diye düşünüyorum. Vertex de tek seansta kapanmaz ama rahatsız edici kellik gider diye tahmin ediyorum. Ekimin hayırlı olsun.
Teşekkür ederim dostum, ön orta kısımdaki saçlar için hoca iyi dedi bende öyle düşünüyordum önceki yorum yapan arkadaşlarında planlama görüşleri o yöndeydi dediğin gibi rahatsız edici kekllik görüntüsünü üstümüzden atalım artık bir kaç sene sonra ihtiyaç duyulursa 1 senasa daha sıklaştırma yapılabilir.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #117 : 14 Kasım 2019, 13:53:51 »
Ön orta kendi saçların bencede gayet iyi bu durumda tepeye ağırlık vermek bana mantıklı geldi
Evet vertexe 1500 gref ekikdiğini söylediler dostum umarım tatmin eder çıkışlarda, kafamın arkasında donör alanının altında bir iki tane elimi attığımda küçük bilye şekilde birşeyler çıkmış o normal mı yaşayan var mı acaba daha önce.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #118 : 14 Kasım 2019, 14:15:14 »
Finasteride devam edilirse orta hatta idare edecek bir noktaya gelir diye düşünüyorum. Ancak ben olsaydım orta hatta ufak bir ekim yaptırırdım. Siz ikinci ekimi göz almışsanız zaten bir problem yok demektir. O da seçilebilecek bir yol.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #119 : 15 Kasım 2019, 02:21:51 »
Finasteride devam edilirse orta hatta idare edecek bir noktaya gelir diye düşünüyorum. Ancak ben olsaydım orta hatta ufak bir ekim yaptırırdım. Siz ikinci ekimi göz almışsanız zaten bir problem yok demektir. O da seçilebilecek bir yol.
Aslında düşünemedim o küçük kısmı birde çok kötüde değildi yapılabilirdi evet, ama vertex de 1500 greftele tatmin etmeyeceğini düşündüğün için eğer çok gerekirse bir iki sene sonra bir seans daha olabilir eğer gerekmese yapmam fins kullanıyorum ama 6 ay düşünüyorum daha sonra xpeica oradan sadece vitamin takviyesi ne geçmeyi planlıyorum iyi bir şapuan veya bitkisel bir kombinasyonla

Facebook Twitter Instagram