Gönderen Konu: 18.10.2019 DR.SERKAN AYGIN 4500 Greft  (Okunma sayısı 67960 defa)

H3isenberg

• Full Member
Ynt: 18.10.2019 DR.SERKAN AYGIN 4500 Greft
« Yanıtla #61 : 23 Ekim 2019, 17:49:39 »
Maşallah senin saçlar baya kuvvetli duruyor.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 23 Ekim 2019, 18:12:08 »
Gayet sağlıklı duruyor ekim alanı greftler tutmuş sağlıklı şekilde kabuklanma başlamış
Gayet sağlıklı duruyor ekim alanı greftler tutmuş sağlıklı şekilde kabuklanma başlamış
Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için benim sol tarafımdan daha önceki fotoğraflarda donör alanındaki yarılma çok ağrı yapıyor acaba antibiyotik yara merhemi sadece o yaraya sürülürse olur mu yoksa böyle mi kalsın

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 23 Ekim 2019, 18:30:22 »
donör alan yanma yapar normal bir durum apranax 550 mg al ağrıyı keser
Global Moderator

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 23 Ekim 2019, 18:42:34 »
donör alan yanma yapar normal bir durum apranax 550 mg al ağrıyı keser
Almışım dostum sayende teşekkürler, yanma değilde iki yer var çok hırpalanmış deri kalkmış oralar zonkluyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 23 Ekim 2019, 18:43:34 »
olur öyle donörde zonglama kesmediyse 2 tane al
Global Moderator

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 23 Ekim 2019, 22:21:16 »
olur öyle donörde zonglama kesmediyse 2 tane al
Tamamdır başkan.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 25 Ekim 2019, 15:40:12 »
Arkadaşlar kabuk dökeme işlemi dhi, fue diye değişiyor mu gün sayısı olarak, kabukları yıkarken mi döküyoruz ıslak bir şekilde yoksa kuru bir şekilde nasıl oluyor, Bepanthol losyon sürüp sonra mı silkeleniyor ters düz edilip mi döktürüyoruz 8. Gün bû arada

royal

• Full Member
« Yanıtla #68 : 26 Ekim 2019, 10:17:14 »
gün sayısı bünyeye göre değişebilir ama 10. günden sonra genelde uygun oluyor. ben de aynı yerde ekim yaptırdım. verdikleri notlarda da 12. gün falan yazıyor. ben 11. gün temizledim. illa hepsini birden temizleyecez diye bir şart yok. çıkmayanlar bir sonraki günlerde alınır..  ekim yöntemine göre belki süre farkılıkları vardır. bana iki yöntem aynı anda yapıldı. dhı ile yapılanlar daha erken kabuklandı. 1–2gün geç yapılsa sorun olmaz... amaç derinin ,köklerin hava almasının sağlanması. bu husus önemli çünkü.  kabuk dökümü tabiki ıslak iyice nemli halde yumuşatıldıktan sonra olacak 😀 bephantolu sürüp bir saat civarı bekledikten sonra aşırı sürtme hareketi yapmadan. parmak uçlarıyla saç uzama yönünde kabukları uzaklaştırmak lazım. aşırı çekincen olmasın kolay kolay zazar veremezsin ama dikkat etmekte de fayda var... losyonu sürdükten sonra arada kafaya yayılması için tekrar tekrarsürüp iyice yedirmeye çalışmak iyi olur. sadece üstlerde kalmasın deriye nufuz etsinki iyice yumuşasın.  şimdiden hayırlı olsun. şok dökülme sürecinde sabırlar dilerim :D
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2019, 10:25:27 Gönderen: royal »

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 26 Ekim 2019, 11:59:41 »
gün sayısı bünyeye göre değişebilir ama 10. günden sonra genelde uygun oluyor. ben de aynı yerde ekim yaptırdım. verdikleri notlarda da 12. gün falan yazıyor. ben 11. gün temizledim. illa hepsini birden temizleyecez diye bir şart yok. çıkmayanlar bir sonraki günlerde alınır..  ekim yöntemine göre belki süre farkılıkları vardır. bana iki yöntem aynı anda yapıldı. dhı ile yapılanlar daha erken kabuklandı. 1–2gün geç yapılsa sorun olmaz... amaç derinin ,köklerin hava almasının sağlanması. bu husus önemli çünkü.  kabuk dökümü tabiki ıslak iyice nemli halde yumuşatıldıktan sonra olacak 😀 bephantolu sürüp bir saat civarı bekledikten sonra aşırı sürtme hareketi yapmadan. parmak uçlarıyla saç uzama yönünde kabukları uzaklaştırmak lazım. aşırı çekincen olmasın kolay kolay zazar veremezsin ama dikkat etmekte de fayda var... losyonu sürdükten sonra arada kafaya yayılması için tekrar tekrarsürüp iyice yedirmeye çalışmak iyi olur. sadece üstlerde kalmasın deriye nufuz etsinki iyice yumuşasın.  şimdiden hayırlı olsun. şok dökülme sürecinde sabırlar dilerim :D
Çok teşekkür ederim dostum, aynen uygulayacağım bugün 9.gün 2 gün sonra düşünüyorum kabul dökmeyi serkan hocada demişti dhi daha çabuk iyileşiyor diye benim full dhi, ya şu kabukları döküp artık evden çıkmak istiyorum şok dökülme çıkma süreci ile çok stres olacağımı sanmıyorum mevcut saçlarımda olduğu için zaten eskisi gibi devam edeceğim, kabuk tan sonra verdikleri Pahrmazon serumu ve Bephanton losyonu kullanmaya devam ediyor uyuz, ayrıca donör bölgem halen şiş ağrı, sızı devam ediyor, birde kafamın üstüne dokunduğunda sadece baskı yaptığımda dokunduğunu hissediyorum bir hissizlik var geçer diye düşünüyorum ekstra fito krem vb, birşey kullanmak gerekiyor mu

royal

• Full Member
« Yanıtla #70 : 26 Ekim 2019, 16:43:13 »
kabuk dökümü sonrası gene ekim alanını nemli tutmak iyidir. bephantolu ve verdikleri pharmazonu bitene kadar kullanabilirsin zaten ikisi de zararsız içekte ürünler. ben 3 hafta kullandım sonra işe başladığım için yağlı görüntü olmaması adına bıraktım.  dönör bölge  hissizlik günden güne 1 aya kalmaz tamamıyla geçer. elinle dönör bölgesine de masaj yapabilirsin kan dolaşımı ve iyileşme hızlanmasına fayda sağlar. kafa üstü daha geç kendine gelir. sonuçta kaç delik açıldı iğneler yendi vs.  bütün dediklerin azalarak geçecek. 1 ay geçti bişey kalmadı bende... ayrıca krem falan kullanmak gerekiyor mu diye sormuşsun bence gerek yok :) kullanılırsa faydası olmaz mı? iyi ürünse olur tabiki ama bu işin sonu yok :)  benim tavsiyem minoxil falan kullanmamak.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 26 Ekim 2019, 17:44:07 »
kabuk dökümü sonrası gene ekim alanını nemli tutmak iyidir. bephantolu ve verdikleri pharmazonu bitene kadar kullanabilirsin zaten ikisi de zararsız içekte ürünler. ben 3 hafta kullandım sonra işe başladığım için yağlı görüntü olmaması adına bıraktım.  dönör bölge  hissizlik günden güne 1 aya kalmaz tamamıyla geçer. elinle dönör bölgesine de masaj yapabilirsin kan dolaşımı ve iyileşme hızlanmasına fayda sağlar. kafa üstü daha geç kendine gelir. sonuçta kaç delik açıldı iğneler yendi vs.  bütün dediklerin azalarak geçecek. 1 ay geçti bişey kalmadı bende... ayrıca krem falan kullanmak gerekiyor mu diye sormuşsun bence gerek yok :) kullanılırsa faydası olmaz mı? iyi ürünse olur tabiki ama bu işin sonu yok :)  benim tavsiyem minoxil falan kullanmamak.
Teşekkürler dostum detaylı açıklamaların için zaten kullanmıyorum minoxil falan sadece fin - biotin kullanıyorum, kabukların %90 döktüm bugün yarın geri kalanı döker fotoğraflar yüklerim umarım sorunsuzdur.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 27 Ekim 2019, 13:45:54 »
Evet arkadaşlar dün ve bugün kabuk dökümü gerçekleştirdim kabuk dökümü ve diğer değerli bilgiler için teşekkür ederim , saçım tam binde sarımsı bir deri var galiba o kabuk değil ona müdahale ediyormuyuz, değerli yorumlarınızı bekliyorum.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 27 Ekim 2019, 13:47:35 »
Donör

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 27 Ekim 2019, 13:49:10 »
Güzel sağlıklı dökmüşsün kabuklarını

Ekilen saçlar şok öncesi bir tık uzar o zaman görüntü çok daha güzel oluyor artık şok dökülme hayırlısı diyelim
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram