Gönderen Konu: 18.10.2019 DR.SERKAN AYGIN 4500 Greft  (Okunma sayısı 67228 defa)

Cihandoğan

• Hero Member
Ynt: 18.10.2019 DR.SERKAN AYGIN 4500 Greft
« Yanıtla #481 : 15 Haziran 2020, 14:13:54 »
Tr de en son 180 tl idi sanırım.

Siempre26

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #482 : 15 Haziran 2020, 14:26:56 »
Tr de en son 180 tl idi sanırım.
burda daha ucuzmuş, orda yaklaşık 240-250 tl ye geliyor, bir de getirmesi var

Siempre26

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #483 : 15 Haziran 2020, 14:29:20 »
925 ml olanı var, 140 euro o da...

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #484 : 15 Haziran 2020, 15:19:03 »
Arkadaşlar forum takipçilerin bildiği ve daha önce serkan aygın clinc de ekim yapanların bildiği üzere ekimlerden sonra antibioyitok, ağrı kesici, ödem attırıcının yanı sıra ücretsiz verdiği kaliteli bir Pahrmazon losyon vardı günde bir kaç defa ekim alanına sürüp çatlakların oluşmasını ve geriliğin oluşmasını önlemek için bunların haricinde satın almamızı tavsiye ettiği yıkamadan önce Bepanthol ve yıkama için sebamed repair şapuan vardı şimdi bu son revizede sağladığı ücretsiz ilaç ve kozmetik ürünlerin yanına HAİR MD Onarıcı şapuan ve losyon setini dahil etmiş daha önce bu setleri kullanan var mı bilmiyorum ama içeriğine baktığım kadar faydalı gibi görünüyor içeriğini burda paylaşmak istedim eğer faydalı olacaksa ekim sonrası için arkadaşlara tavsiye ederiz, üstünde yazdığı kadar parpen, sls, als FREE yazıyor detaylı içerik bilgisine web sitesinden ulaşılabilir ayrıca konu ile ilgili bilgisi olan varsa yeşillendirirse sevinirim.

HairMD Transplant Clinical Onarıcı Şampuan

Faydaları

Saç ekimi sonrası doğal flora ve ph yapısı bozulan işlem görmüş bölgenin çok hassas bir şekilde yıkanmasına ve korunmasına yardımcı olur.Saç ekimi sonrası gerekli bakım,onarım ve sürecin sağlıklı işleyişini desteklemek için formüle edilmiştir.
Saç ekimi sonrası greftlerin tutunmasına ve çok daha hızlı sonuç alınmasına yardımcı olur.
Saç ekimi sonrası görülen şok dökülmenin önlenmesine ve azaltılmasına yardımcı olur.
Yoğun saç dökülmesinin önlenmesine ve yeni saç oluşumunun desteklenmesine yardımcı olur.
Saç foliküllerinin uyarılmasına,saçların daha güçlü,kalın telli ve dolgun hale getirilmesine yardımcı olur.
DHT hormonlarının baskılanmasına ve hormonal saç dökülmesinin azaltılmasına yardımcı olur.
Sebum salgısının düzenlenmesine yardımcı olur.
Kepek oluşumunun önlenmesine yardımcı olur.
Kaşıntı ve kızarıklık problemlerinin azaltılmasına yardımcı olur.
Yeni hücre oluşumunu destekler.
Hücre canlılığının arttırılmasına yardımcı olur.
Diğer saç ürünlerine göre çok daha hızlı ve etkili sonuç alınmasına olanak sağlar.

HairMD Transplant Clinical Onarıcı Losyon

Faydaları

Saç ekimi sonrası hasar görmüş uygulama bölgesinde onarım sürecinin hızlandırılmasına yardımcı olur.
Saç ekim sonrası nekroz problemlerinin önlenmesine ve giderilmesine yardımcı olur.
Hasar görmüș cildin nemlendirilmesine,onarılmasına ve yeniden yapılanma sürecinin hızlandırılmasına yardımcı olur.
Pullanma ve aşırı cilt kuruluğunun azaltılmasına yardımcı olur.
Kaşıntı ve kızarıklık sorunlarının giderilmesinde yardımcı olur.
Cilde yoğun nem kazandırılmasına yardımcı olur.
Hocam gecmis olsun 2. Ekiminde hayirli olsun bende ayni yerde ekim yaptirdim bu hair md urunleri icin bana anlatilan; losyonu sadece ekim bolgesine surdukten sonra 40 dakika bekleyip durulamak sonra şampuani hem ekim hem donör bolgeye kullanip 2 3 dk beklettikten sonra durulamak pharmazoon u ise gun icinde 2 defa uygulamami soylediler ama yikamadan once veya sonra diye bisey soylenmedi

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #485 : 15 Haziran 2020, 16:54:44 »
Umarım memnun kalırsın revitayı ben alırım :)

Umarım öyle olur başkan benim  yağlı saçlar için pek etkili sayılmaz diğer normal şapuanlara göre yine iyi ama bende  sebuma çok etki ettiği söylenemez en beğendiğim yönü ise saçları acaip dolgun göstermesi 1.şişe tam bitmek üzereyken ekime gittim diğeri daha duruyor eğer saçıma daha uygun şapuanı bulursam sana gönderirim 🙏🏼

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #486 : 15 Haziran 2020, 16:56:08 »
Umarım öyle olur başkan benim  yağlı saçlar için pek etkili sayılmaz diğer normal şapuanlara göre yine iyi ama bende  sebuma çok etki ettiği söylenemez en beğendiğim yönü ise saçları acaip dolgun göstermesi 1.şişe tam bitmek üzereyken ekime gittim diğeri daha duruyor eğer saçıma daha uygun şapuanı bulursam sana gönderirim 🙏🏼

Anlaştık:)
Global Moderator

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #487 : 15 Haziran 2020, 16:58:37 »
Getir 3/4 tane forumda ücreti karşılığı verirsin arkadaşlara

Ama bu şampuanın içeriği de baya güzel geldi tabi kullansın bakalım.

Içeriğinde herhangi bir kötü bileşenin olmaması ve içerik olarak zengin olduğu yazıyor kullanıp deneyimlerimi paylaşırım revita diğerlerine göre iyi olsada fiyat ve temin edilmesin sorunlu bir şampuan

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #488 : 15 Haziran 2020, 17:07:10 »
Hocam gecmis olsun 2. Ekiminde hayirli olsun bende ayni yerde ekim yaptirdim bu hair md urunleri icin bana anlatilan; losyonu sadece ekim bolgesine surdukten sonra 40 dakika bekleyip durulamak sonra şampuani hem ekim hem donör bolgeye kullanip 2 3 dk beklettikten sonra durulamak pharmazoon u ise gun icinde 2 defa uygulamami soylediler ama yikamadan once veya sonra diye bisey soylenmedi

Teşekkürler bana herhangi bir bilgi klinik tarafından verilmedi siz klinik tavsiyesine uyun ben her iki üründe araştırıp bilgi edindiğim bir şekilde kullanımı uygun gördüm bugün ilk yıkamama evde gerçekleştirdim yıkmadan 2 gün önce sabah akşam Pahrmazon kullandım zaten bayağı etkili kalıyor kafada ilk yıkamadan sonra (HairMD şampuan) saçlar kendiliğinden kuruduktan sonra HairMD losyonla dönür ve ekim bölgesine yedirdim akşam saçlar grrginleşip kurumaya başlayınca Pahrmazonu kullanacağım sabah uyandıktan sonra tekrar  Pahrmazonu kullanacağım bir kaç saat sonra Bepantholu yedirip bekletip yıkama yapacağım daha sonra aynı şekilde tekrar HairMD losyon.. Demem o ki her iki losyonda etkili doğal ve saça faydası var kendi düşücemle faydası olur zararı olmaz ben bu şekilde kabuk şok demeden bu losyonlar bitene kadar kullanacağım

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #489 : 15 Haziran 2020, 22:02:15 »
Teşekkürler bana herhangi bir bilgi klinik tarafından verilmedi siz klinik tavsiyesine uyun ben her iki üründe araştırıp bilgi edindiğim bir şekilde kullanımı uygun gördüm bugün ilk yıkamama evde gerçekleştirdim yıkmadan 2 gün önce sabah akşam Pahrmazon kullandım zaten bayağı etkili kalıyor kafada ilk yıkamadan sonra (HairMD şampuan) saçlar kendiliğinden kuruduktan sonra HairMD losyonla dönür ve ekim bölgesine yedirdim akşam saçlar grrginleşip kurumaya başlayınca Pahrmazonu kullanacağım sabah uyandıktan sonra tekrar  Pahrmazonu kullanacağım bir kaç saat sonra Bepantholu yedirip bekletip yıkama yapacağım daha sonra aynı şekilde tekrar HairMD losyon.. Demem o ki her iki losyonda etkili doğal ve saça faydası var kendi düşücemle faydası olur zararı olmaz ben bu şekilde kabuk şok demeden bu losyonlar bitene kadar kullanacağım
Anladim hocam gecmis olsun tekrar

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #490 : 16 Haziran 2020, 03:00:07 »
Fiyatı nedir bu şampuanın?

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #491 : 16 Haziran 2020, 12:14:34 »
Fiyatı nedir bu şampuanın?

Fiyatlar Web sitesinde yazıyor hocam
« Son Düzenleme: 16 Haziran 2020, 12:48:23 Gönderen: La Casa de Kel Papel »

royal

• Full Member
« Yanıtla #492 : 22 Haziran 2020, 01:00:59 »
 :)revize ile beraber sonuç istediğin gibi olur inşallah

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #493 : 22 Haziran 2020, 02:52:40 »
:)revize ile beraber sonuç istediğin gibi olur inşallah

Sağol dostum yarın kabuk dökümü sonrası bir paylaşım yaparım :)

Siempre26

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #494 : 22 Haziran 2020, 10:02:03 »
yıkamadan pharmaozon (45 dk beklesin) yıkadıktan sonra da hairmd losyon, üstüne yıkama sakın.

Facebook Twitter Instagram