Gönderen Konu: 18.10.2019 DR.SERKAN AYGIN 4500 Greft  (Okunma sayısı 67218 defa)

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 18.10.2019 DR.SERKAN AYGIN 4500 Greft
« Yanıtla #466 : 14 Haziran 2020, 00:04:06 »
Ön bölüm bu sefer sizi mutlu eder gibi görünüyor :)

Eywl dostum artık olduğu kadar neyse o kaderimize razı geleceğiz çünkü kötü birşey düşünmek veya bu süreci tekrar düşünmek bile istemiyorum umarım mutlu etmese de mutlu etmeye yakın bir şey olur hepimiz için mutluluklar diliyorum 😊

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #467 : 14 Haziran 2020, 15:32:17 »
Arkadaşlar forum takipçilerin bildiği ve daha önce serkan aygın clinc de ekim yapanların bildiği üzere ekimlerden sonra antibioyitok, ağrı kesici, ödem attırıcının yanı sıra ücretsiz verdiği kaliteli bir Pahrmazon losyon vardı günde bir kaç defa ekim alanına sürüp çatlakların oluşmasını ve geriliğin oluşmasını önlemek için bunların haricinde satın almamızı tavsiye ettiği yıkamadan önce Bepanthol ve yıkama için sebamed repair şapuan vardı şimdi bu son revizede sağladığı ücretsiz ilaç ve kozmetik ürünlerin yanına HAİR MD Onarıcı şapuan ve losyon setini dahil etmiş daha önce bu setleri kullanan var mı bilmiyorum ama içeriğine baktığım kadar faydalı gibi görünüyor içeriğini burda paylaşmak istedim eğer faydalı olacaksa ekim sonrası için arkadaşlara tavsiye ederiz, üstünde yazdığı kadar parpen, sls, als FREE yazıyor detaylı içerik bilgisine web sitesinden ulaşılabilir ayrıca konu ile ilgili bilgisi olan varsa yeşillendirirse sevinirim.

HairMD Transplant Clinical Onarıcı Şampuan

Faydaları

Saç ekimi sonrası doğal flora ve ph yapısı bozulan işlem görmüş bölgenin çok hassas bir şekilde yıkanmasına ve korunmasına yardımcı olur.Saç ekimi sonrası gerekli bakım,onarım ve sürecin sağlıklı işleyişini desteklemek için formüle edilmiştir.
Saç ekimi sonrası greftlerin tutunmasına ve çok daha hızlı sonuç alınmasına yardımcı olur.
Saç ekimi sonrası görülen şok dökülmenin önlenmesine ve azaltılmasına yardımcı olur.
Yoğun saç dökülmesinin önlenmesine ve yeni saç oluşumunun desteklenmesine yardımcı olur.
Saç foliküllerinin uyarılmasına,saçların daha güçlü,kalın telli ve dolgun hale getirilmesine yardımcı olur.
DHT hormonlarının baskılanmasına ve hormonal saç dökülmesinin azaltılmasına yardımcı olur.
Sebum salgısının düzenlenmesine yardımcı olur.
Kepek oluşumunun önlenmesine yardımcı olur.
Kaşıntı ve kızarıklık problemlerinin azaltılmasına yardımcı olur.
Yeni hücre oluşumunu destekler.
Hücre canlılığının arttırılmasına yardımcı olur.
Diğer saç ürünlerine göre çok daha hızlı ve etkili sonuç alınmasına olanak sağlar.

HairMD Transplant Clinical Onarıcı Losyon

Faydaları

Saç ekimi sonrası hasar görmüş uygulama bölgesinde onarım sürecinin hızlandırılmasına yardımcı olur.
Saç ekim sonrası nekroz problemlerinin önlenmesine ve giderilmesine yardımcı olur.
Hasar görmüș cildin nemlendirilmesine,onarılmasına ve yeniden yapılanma sürecinin hızlandırılmasına yardımcı olur.
Pullanma ve aşırı cilt kuruluğunun azaltılmasına yardımcı olur.
Kaşıntı ve kızarıklık sorunlarının giderilmesinde yardımcı olur.
Cilde yoğun nem kazandırılmasına yardımcı olur.
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2020, 19:55:56 Gönderen: La Casa de Kel Papel »

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #468 : 15 Haziran 2020, 02:57:06 »
Günde iki defa kliniğin ekim alanına sürmemizi tavsiye ettiği Pahrmazon losyon var fakat bu son dönemde HairMD losyon şapuan setide girdi işin içine şimdi takip ettiğim bazı arkadaşların kafası karışmış ne zamana kadar nasıl kullanılır diye, benimde kafamı karıştırdı ve biraz araştırdım ikisi hakkında bilgi edindim

Pahrmazon losyon doğal yağlardan ve bileşenlerden oluşuyor sadece ekim sonrası çatlaklar ve kafa derisinin gerginliğini alması için değil saç ve kafa dersine ayrıca başka katkılarda sağlıyormuş ondan dolayı Pahrmazon losyon sadece ekimle ilgili değil saç ve derisi ile ilgili bir önemi var mış aynı zamanda doğal zenginleştirilmiş yağlar sayesinde saçımız veya cildimiz için çok güzel nemlendirici dır. Tavsiye edilen saç için kullanımı saçınızı yıkamadan 20 dakika önce kullanmamız yönünde şimdi diğer tarafından

HairMD losyona baktığımızda saç ekimi sonrası saçlı derînin onarılması şok dökülme yi azalttığı ve yukarıdaki yazımda belirtilen faydalar sağlamaktadır fakat HairMD losyon saç yıkmadan sonra hem donör hem ekim alanına uygulanan bir losyon benim baktığım kadar iki üründe kaliteli görüyor zaten daha önce Pahrmazonu tecrübe eden biriyim şahsi görüşüm ve mantık çerçevesinde bu ürünler biri yıkama öncesi biri yıkama sonrası kabuk dökümü şok dökülme vs. Demeden sonuna kadar kullanılmalı bunlar şahsi ve elde ettiğim bilgiler doğrultusunda uygulayacağım bir sonuçtur kullanmak kullanmamak vb. Durum tamamen kişiye özeldir kendisi araştırabilir ayrıca bu konuda uzman değilim nazicane araştırmam doğrultusundadır.

Bilgi kaynak alınan adres dermokozmetik
« Son Düzenleme: 15 Haziran 2020, 03:10:00 Gönderen: La Casa de Kel Papel »

HairForFuture

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #469 : 15 Haziran 2020, 06:22:37 »
Hocam konunuzu yeni gördüm. İlk ekiminiz için geçmiş olsun. İkinci ekiminizin çok iyi sonuçlanacağına adım gibi eminim çünkü Serkan bey’den ayarı yiyerek iyice özendikleri çok belli.

Ben arkadaşlar kadar iyimser yaklaşmayacağım, ilk ekimde aşırı vasat iş yaptıklarını fark etmiş Serkan bey ve  üstüne düşmüş. Serkan beyin yorumundan yanılmıyorsam 20-30 gün öncesine kadar herşey süper modunda takılmışlar. Bunda en çok forumun payı olduğunu düşünüyorum, burada paylaşmasan ne olurdu merak ediyorum açıkcası. Böyle yazmamın sebebi kendimi senin yerine koymam(ki ilk tercihim serkan beyin kliniğiydi biraz geç döndükleri için ve bende beklemek istemediğim için ikinci tercihime yöneldim, dönmüş olsalar orada ektirmiş olacaktım bende, hatta ara ara beklesemiydim diye içimden geçiriyordum), laptop değilki bu bozuk olunca değiştiresin. 13 gün kadar önce ektirdim bende ve daha 13 gün geçti çekilen çile stres kolay kolay tekrar yaşanacak cinsten değil bunun pek telafisi yok. Ücretsiz seyahat konaklamaya değişilecek çile değil bunlar. Süreçte tek doğru yaptıkları hatalarını kabul edip üstüne düşeni yapmaları olmuş evet bunu  yapmayan, hatta saçı geçtim insanların kafasını mahvedip ortada bırakan yüzsüz tonla yer var maalesef. Onlara bakıp bunada şükür denilir  o konuda haklısınız.

İlk ekiminizdeki vasatlığın sebebi muhtemelen fazla bant iş, eğitimsiz dikkatsiz personel yada o gün gününde olmayan canı sıkkın uykusuz personel her şey olabilir. Ama bu kadar çok vasatlığın tek ekime denk gelmeside çok can sıkıcı olmuş. Yalnız ekiminizi yöneten şef akşam hiç bakmamış mı, bunun pek kabul edilir yanı yok. Ben daha 20 gündür ekim olaylarını araştıran amatör birisiyim. Benim gözümle bile bu ön çizgi ne alaka dedirtti ilk baktığımda, genel hatlarıyla çok garip duruyordu ön çizgi ilk ekiminizin ilk gün fotosunda . Diğer saydığınız 4-5 sıkıntılı durum ilk gün resminden anlaşılmıyordu doğal olarak ama canlı gözle baksalar fark ederlerdi bence. Mesela ön çizgide en çok garibime giden detaylardan birisi işaretlediğim çıkıntı oldu, göz var nizam var tükiye haritasında Hatay çıkıntısı gibi durmuştu.

Neyse çok uzattım, dediğim gibi ilk ekimde ne kadar vasat bant iş yaptılarsa bu defa tam tersi özenmişlerdir doğal olarak. Çok iyi bir sonuç alacağınıza eminim, ekim merkezenin fazlasıyla kapasitesi var bu konuda sonuçta. Çektiğiniz çile ilerde ilginç bir anı olarak kalacak inşallah hocam.

« Son Düzenleme: 15 Haziran 2020, 12:47:10 Gönderen: Hintell »

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #470 : 15 Haziran 2020, 10:46:14 »
Hocam konunuzu yeni gördüm. İlk ekiminiz için geçmiş olsun. İkinci ekiminizin çok iyi sonuçlanacağına adım gibi eminim çünkü Serkan bey’den ayarı yiyerek iyice özendikleri çok belli.

Ben arkadaşlar kadar iyimser yaklaşmayacağım, ilk ekimde aşırı vasat iş yaptıklarını fark etmiş Serkan bey ve  üstüne düşmüş. Serkan beyin yorumundan yanılmıyorsam 20-30 gün öncesine kadar herşey süper modunda takılmışlar. Bunda en çok forumun payı olduğunu düşünüyorum, burada paylaşmasan ne olurdu merak ediyorum açıkcası. Biraz sinirli yazmamın sebebi kendimi senin yerine koymam(ki ilk tercihim serkan beyin kliniğiydi biraz geç döndükleri için ve bende beklemek istemediğim için ikinci tercihime yöneldim, dönmüş olsalar orada ektirmiş olacaktım bende, hatta ara ara beklesemiydim diye içimden geçiriyordum), laptop değilki bu bozuk olunca değiştiresin. 13 gün kadar önce ektirdim bende ve daha 13 gün geçti çekilen çile stres kolay kolay tekrar yaşanacak cinsten değil bunun pek telafisi yok. Ücretsiz seyahat konaklamaya değişilecek çile değil bunlar. Süreçte tek doğru yaptıkları hatalarını kabul edip üstüne düşeni yapmaları olmuş evet bunu  yapmayan, hatta saçı geçtim insanların kafasını mahvedip ortada bırakan yüzsüz tonla yer var maalesef. Onlara bakıp bunada şükür denilir  o konuda haklısınız.

İlk ekiminizdeki vasatlığın sebebi muhtemelen fazla bant iş, eğitimsiz dikkatsiz personel yada o gün gününde olmayan canı sıkkın uykusuz personel her şey olabilir. Ama bu kadar çok vasatlığın tek ekime denk gelmeside çok can sıkıcı olmuş. Yalnız ekiminizi yöneten şef akşam hiç bakmamış mı, bunun pek kabul edilir yanı yok. Ben daha 20 gündür ekim olaylarını araştıran amatör birisiyim. Benim gözümle bile bu ön çizgi ne alaka dedirtti ilk baktığımda, genel hatlarıyla çok garip duruyordu ön çizgi ilk ekiminizin ilk gün fotosunda . Diğer saydığınız 4-5 sıkıntılı durum ilk gün resminden anlaşılmıyordu doğal olarak ama canlı gözle baksalar fark ederlerdi bence. Mesela ön çizgide en çok garibime giden detaylardan birisi işaretlediğim çıkıntı oldu, göz var nizam var tükiye haritasında Hatay çıkıntısı gibi durmuştu.

Neyse çok uzattım, dediğim gibi ilk ekimde ne kadar vasat bant iş yaptılarsa bu defa tam tersi özenmişlerdir doğal olarak. Çok iyi bir sonuç alacağınıza eminim, ekim merkezenin fazlasıyla kapasitesi var bu konuda sonuçta. Çektiğiniz çile ilerde ilginç bir anı olarak kalacak inşallah hocam.

Teşekkür ederim hocam yaklaşımın ve ematin için, iyi niyetlerimi bir bir yargılayıp asıyorum bu son olsun gözüm dedim :) bu kadar olaydan sonra birşey düşünmek istemiyorum artık ben değil onlar dua etsinler ekimin başarı olması ve beni mutlu etmesi için konuştuğumuz ve burada konuşulacak çok şey var fakat karşı tarafın iyi niyetini görerek iyimser olmaya çalışıyorum kimsenin imajını değerini düşürmek gibi bir çaba içinde olmadım asla olmam ama kimse benim sağlığımla benim paramla bana umut satamaz sadece bu klinik için değil her şey için herkesin yapması gereken şey bu, her insanın bir sabırı bir vitesi ve içinde bir canavar vardır daha önce belirttiğim gibi hayat bize kazığı atmış zaten eksiden doğmuşuz kimse arkamıza geçmeye çalışmasın tabiri caizse, ben olayın çok detayına entrikasına girmek istemiyorum hoca görmüş fotoğrafları ekimin vasat olduğunu görmüş etik davranıp davet etmiş ne gerekiyorsa yapmış her ekimin kötü gitme olasılığı var bu da benim kaderim artık sonuca odaklanacağım sonuca göre 6.300+ greft yüzümü güldürmeyecekse artık kafayı onlara bıracağım ben başka dünyalara daladacağım :)

KaNeM

• Full Member
« Yanıtla #471 : 15 Haziran 2020, 11:05:21 »
Tekrardan geçmiş olsun bu sefer güzel sonuçlanıcak gibi bir his var içimde inşallah herşey gönlünce olur. Bende Serkan aygında ektirdim 11. günüm losyon ve verdikleri nemlendirici işe yarıyor bende çatlak oluşmadı hiç.

Siempre26

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #472 : 15 Haziran 2020, 11:34:58 »
ben de hairmd lerden memnunum, bugün 14. günüm hiçbir sıkıntı yaşamadım hatta küçük küçük teller düşmeye başladı dünden beri, sanırım şok dökülme başladı, çok erken gibi ama erken başlaması da iyi herhalde...

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #473 : 15 Haziran 2020, 12:25:29 »
Tekrardan geçmiş olsun bu sefer güzel sonuçlanıcak gibi bir his var içimde inşallah herşey gönlünce olur. Bende Serkan aygında ektirdim 11. günüm losyon ve verdikleri nemlendirici işe yarıyor bende çatlak oluşmadı hiç.

Teşekkür ederim güzel hisselerin için hepimizin gönlünce olur umarım seninde hayırlı olsun takip ederim konunu evet losyonlan kaliteli işe yarıyor çatlak oluşumunu ve gerginliği önlüyor.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #474 : 15 Haziran 2020, 12:27:44 »
ben de hairmd lerden memnunum, bugün 14. günüm hiçbir sıkıntı yaşamadım hatta küçük küçük teller düşmeye başladı dünden beri, sanırım şok dökülme başladı, çok erken gibi ama erken başlaması da iyi herhalde...

Bugün ilk yıkamayı evde yaptım eve fazla köpürmemesi iyi yok denecek kadar az köpürmesi sonrası losyonu kullandım bakalım umarım şok dökülme ve kızarıklık giderilme işletmelerini hızlandırır

Siempre26

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #475 : 15 Haziran 2020, 12:31:19 »
Bugün ilk yıkamayı evde yaptım eve fazla köpürmemesi iyi yok denecek kadar az köpürmesi sonrası losyonu kullandım bakalım umarım şok dökülme ve kızarıklık giderilme işletmelerini hızlandırır
ben bolca ve sıkça kullandım losyon ve şampuanı. ne çatlak oluştu, ne de kabuk dökümü gecikti. 9. günde kabuklar döküldü, 13. günde şok başladı. yani bende eğer ondan dolayı ise, erkenden başlattı 2 süreci de. o yüzden memnunum, bitene kadar da başka bir şey kullanmayacağım.

bitince de prozinc plus losyon ve şampuana geçeceğim.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #476 : 15 Haziran 2020, 13:52:24 »
ben bolca ve sıkça kullandım losyon ve şampuanı. ne çatlak oluştu, ne de kabuk dökümü gecikti. 9. günde kabuklar döküldü, 13. günde şok başladı. yani bende eğer ondan dolayı ise, erkenden başlattı 2 süreci de. o yüzden memnunum, bitene kadar da başka bir şey kullanmayacağım.

bitince de prozinc plus losyon ve şampuana geçeceğim.

Hayırlısı bakalım eğer ben şapuandan memnun kalırsam bir şişe revita  Şapuanın var hiç kullanılmamış aveupradan getirttiğim onu satar buna devam ederim saçlarım yağlı olduğu için bir türlü şapuan tutturamadım, prozinc plus yağlı saçlar için etkili mi acaba?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #477 : 15 Haziran 2020, 13:57:01 »
Hayırlısı bakalım eğer ben şapuandan memnun kalırsam bir şişe revita  Şapuanın var hiç kullanılmamış aveupradan getirttiğim onu satar buna devam ederim saçlarım yağlı olduğu için bir türlü şapuan tutturamadım, prozinc plus yağlı saçlar için etkili mi acaba?

Umarım memnun kalırsın revitayı ben alırım :)
Global Moderator

Siempre26

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #478 : 15 Haziran 2020, 13:59:13 »
tüm saç türleri için diyo valla bilemedim... ben önümüzdeki ay italyaya gidiyorum, dönüşte revita mı getirsem karaborsa heralde :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #479 : 15 Haziran 2020, 14:00:14 »
tüm saç türleri için diyo valla bilemedim... ben önümüzdeki ay italyaya gidiyorum, dönüşte revita mı getirsem karaborsa heralde :)

Getir 3/4 tane forumda ücreti karşılığı verirsin arkadaşlara

Ama bu şampuanın içeriği de baya güzel geldi tabi kullansın bakalım.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram