Gönderen Konu: SERKAN AYGIN 3400 GRAFT  (Okunma sayısı 18528 defa)

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: SERKAN AYGIN 3400 GRAFT
« Yanıtla #75 : 25 Mayıs 2020, 23:09:06 »
Dostum   malesef  3400 GRAFT hakı bu değil     İnş  9 ay kadar büyük  bir  atak olur..     saç ekim   olmadan  önce   farklı  merkezler  görüştümü dostum   sana  söyleyen  oldumu hiç     saç ekim uygun değilsiniz?

freeyourmindtr

• Sr. Member
« Yanıtla #76 : 10 Haziran 2020, 18:17:07 »
Bir gelisme var mi? Umarim daha iyi noktaya gelmistir. Belki sakal destekli bir ekim daha yapabilirsiniz.

raskol

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #77 : 17 Haziran 2020, 14:40:10 »
8. ay son durum bu şekilde.arka hat çok can sıkıyor ekim olduğu bariz belli oluyor.ektirmeden önce geriye taradığımda çözüleceğini söylediler ama çok fark olmuyor çünkü arka açıklık çok fazla.
bazen ön çizgi de yapay geliyor açıkcası.sizin yorumlarınız nedir.kusurlu bir ekim mi sizce?

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #78 : 17 Haziran 2020, 14:52:29 »
Saçlar uzun iyi durmamış, kısa kestirseniz çok fark göreülmeyecektir, memnun edecek ekim gibi değil, ama siz memnunmusunuz önemli olan o.
Ekim bu şekilde bence hatalı, ön ve orta çalışılsaydı dedikleri olurdu, ama ağırlık ön olunca orta ve tepe patlamış.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

raskol

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #79 : 17 Haziran 2020, 18:16:02 »
bana uzun kullanmam önerildi belli olmaması için ama oluyor işte.ben de görüntüden memnun değilim açıkcası. 2. bir seans için mi bu şekilde yapıldı bilemiyorum.

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #80 : 17 Haziran 2020, 18:21:48 »
Merkezle görüşmenizi öneririm. Bence de olmamış.

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #81 : 17 Haziran 2020, 18:27:09 »
çok az saçınız olsaydı methiyeler düzülürdü bu ekime ama açık alan çok fazla , ekim öncesi en ufak tüy yok ,ikinci bir ekimle rahatlıkla düzelir.

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #82 : 18 Haziran 2020, 03:27:38 »
Ekilenler çıkmış. Kanal yönleri yanlış bence. İkinci ekimle baya toparlar. Tek ekimle halledilecek acıklık değilmiş zaten

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 18 Haziran 2020, 19:58:16 »
Malesef olmamış başında bir planlamada sıkıntı var geçmiş olsun ben herzaman diyorum olan ekim 5. Ayda en geç 6. Ayda gayet net kendini belli eder bir tık kalınlaşma olmuş bundan sonrada birşey değişmez kalınlaşma uzamayla devam edersin ki zaten çok sık çalışılmamış çok fazlada firen var denilemez telafisi olacaktır bir ekim daha serkan aygın üzmez

Siempre26

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 19 Haziran 2020, 07:54:28 »
Hoca buna da revizyon yapar eminim, merkezle konuştunuz mu?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 19 Haziran 2020, 10:31:59 »
Ekilenler çıkmış dostum başarısız değil bu ekim biraz daha iyi olabilirdi sadece. tamamen kel bir alana ekildi  Ama senin beklentini karşılamamış olabilir ayrı konu. Arka boş kaldığı için tepe sizi rasız ediyor sanırım bu kadar açık alana da olmamış diyeceğim bir sonuç değil . Simdi tepe ve orta ekimi donör yetiyorsa ön çizgi güçlendirmesi yaptırın.

Zaten hem tepe hem orta hem ön kapatılamazdı sizin gibi geniş bir dökülme sahasına sahip bir insan için adım adım 1/2 gerekirse 3 operasyon.

Saç ekimini duruma göre değerlemdirmek gerek kellik derecesinin farkında olmak görek görsselik olarak kendine hitap etmeyen bir bakış açısı ile değil.

1 ekim daha yaptırır saçlarını daha güzel bir duruma getirirsin.
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2020, 10:40:34 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

raskol

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #86 : 21 Haziran 2020, 22:55:45 »
Hoca buna da revizyon yapar eminim, merkezle konuştunuz mu?

konuştum merkezle perşembe günü randevumuz var.umarım yapılır hocam.

raskol

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #87 : 21 Haziran 2020, 23:08:05 »
Ekilenler çıkmış dostum başarısız değil bu ekim biraz daha iyi olabilirdi sadece. tamamen kel bir alana ekildi  Ama senin beklentini karşılamamış olabilir ayrı konu. Arka boş kaldığı için tepe sizi rasız ediyor sanırım bu kadar açık alana da olmamış diyeceğim bir sonuç değil . Simdi tepe ve orta ekimi donör yetiyorsa ön çizgi güçlendirmesi yaptırın.

Zaten hem tepe hem orta hem ön kapatılamazdı sizin gibi geniş bir dökülme sahasına sahip bir insan için adım adım 1/2 gerekirse 3 operasyon.

Saç ekimini duruma göre değerlemdirmek gerek kellik derecesinin farkında olmak görek görsselik olarak kendine hitap etmeyen bir bakış açısı ile değil.

1 ekim daha yaptırır saçlarını daha güzel bir duruma getirirsin.

ektirirken 2. bir operasyon istemediğimi belirtmiştim.şimdi siz 2 ve 3 deyince üzüldüm açıkcası.beklentimi düşük tuttum ama tepe kısım çok göze batıyor.her gören olmamış,ekim olduğu belli vs.deyince kötü hissettiriyor ister istemez.bazen hiç ektirmesemiydim diyorum.

raskol

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #88 : 21 Haziran 2020, 23:11:09 »
Malesef olmamış başında bir planlamada sıkıntı var geçmiş olsun ben herzaman diyorum olan ekim 5. Ayda en geç 6. Ayda gayet net kendini belli eder bir tık kalınlaşma olmuş bundan sonrada birşey değişmez kalınlaşma uzamayla devam edersin ki zaten çok sık çalışılmamış çok fazlada firen var denilemez telafisi olacaktır bir ekim daha serkan aygın üzmez

umarım dediğiniz gibi düzeltilebilir bir durumdur hocam.perşembe günü gideceğim serkan bey görecek sanırım.bakalım revizyon hakkında ne diyecek.

raskol

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #89 : 21 Haziran 2020, 23:25:20 »
Dostum   malesef  3400 GRAFT hakı bu değil     İnş  9 ay kadar büyük  bir  atak olur..     saç ekim   olmadan  önce   farklı  merkezler  görüştümü dostum   sana  söyleyen  oldumu hiç     saç ekim uygun değilsiniz?

sibel hanımla da görüştüm ekim yapılabileceğini söyledi.fakat istanbulda yaşadığım için serkan aygını tercih ettim.

Facebook Twitter Instagram