Gönderen Konu: SERKAN AYGIN 3400 GRAFT  (Okunma sayısı 18504 defa)

ImPaLa

• Hero Member
Ynt: SERKAN AYGIN 3400 GRAFT
« Yanıtla #121 : 13 Ekim 2020, 23:07:46 »
Umarım şok daha fazla vurmaz böyle devam eder süreç hocam

raskol

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #122 : 14 Ekim 2020, 19:43:55 »
çok emek harcadın hocam bu saç işine insallah hayal ettıgın saçlara kavusursun.
keske ilk ekım tam olarak tutsaydı da sımdı bu ekımı vertexe yaptırıyor olsaydın..
valla çok emek verdik hocam onlarca saat binlerce iğne hepsi de bir genetik şanssızlık yüzünden:( napalım canımız sağolsun sonu güzel olur umarım.donör kısıtlı alan geniş bunun farkındayım beklentim de ona göre zaten.teşekkürler iyi dilekleriniz için.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #123 : 15 Ekim 2020, 00:14:37 »
valla çok emek verdik hocam onlarca saat binlerce iğne hepsi de bir genetik şanssızlık yüzünden:( napalım canımız sağolsun sonu güzel olur umarım.donör kısıtlı alan geniş bunun farkındayım beklentim de ona göre zaten.teşekkürler iyi dilekleriniz için.

Genetik şanssızlıktan kastın ne hocam bi rahatsızlığınız mı var ?

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #124 : 15 Ekim 2020, 00:48:39 »
Saç dökülmesi?
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #125 : 15 Ekim 2020, 00:53:31 »
Saç dökülmesi?

Zaten o bura da ki herkesin sorunu değil mi ?
Raskol hocamız Ekim yaptırdı , ona rağmen bir sorun oldu tutmadı ekim, bunun sebebi bu rahatsızlık mı yani diye sormak istemiştim.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #126 : 15 Ekim 2020, 01:06:39 »
Zaten o bura da ki herkesin sorunu değil mi ?
Raskol hocamız Ekim yaptırdı , ona rağmen bir sorun oldu tutmadı ekim, bunun sebebi bu rahatsızlık mı yani diye sormak istemiştim.
Alana ve donore göre baya iyi tutmuş kafa havaalanı olduktan sonra donorden gelen saclar ancak bu kadar kapatır kıvırcık biraz ekilenler o yüzden değişik duruyor bence ekilenleri hepsi çıkmış bu arkadaşta orta ve vertexe doğru bir Ekim yaptirirsa topik vs bir şekilde idare eder

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #127 : 15 Ekim 2020, 01:30:02 »
Alana ve donore göre baya iyi tutmuş kafa havaalanı olduktan sonra donorden gelen saclar ancak bu kadar kapatır kıvırcık biraz ekilenler o yüzden değişik duruyor bence ekilenleri hepsi çıkmış bu arkadaşta orta ve vertexe doğru bir Ekim yaptirirsa topik vs bir şekilde idare eder

Katılmıyorum.
3.400 greft hakkı bu mu sizce ?
Bence kesinlikle değil , tamamen kapanmasını kimse beklemiyor bu açıklığın tek Ekimle zaten. Ancak 3.400 greftin hakkı bu değil.
Kaldı ki Ekim merkezi bile başarısızlığını kabul etmiş ve 3. Ekim’den para almayacağını belirtmiş.
Şu an ilk Ekim iyi sonuç verseydi Raskol hocam ilk Ekim yapılan alana değil de daha geride bulunan kısımları dolduruyor olacaktı.
Ama gördüğünüz üzere 2. Ekim yapılan kısım ilk Ekim yapılan kısmın ta kendisi.
Böyle bir durumda bütün veriler ilk ekimin başarısız geçtiğini gösteriyor.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #128 : 15 Ekim 2020, 02:01:01 »
Katılmıyorum.
Bence kesinlikle değil , tamamen kapanmasını kimse beklemiyor bu açıklığın tek Ekimle zaten. Ancak 3.400 greftin hakkı bu değil.
Kaldı ki Ekim merkezi bile başarısızlığını kabul etmiş ve 3. Ekim’den para almayacağını belirtmiş.
Şu an ilk Ekim iyi sonuç verseydi Raskol hocam ilk Ekim yapılan alana değil de daha geride bulunan kısımları dolduruyor olacaktı.
Haklısınız ama şöyle bir hususu herkes göz ardı ediyor norwood 7 olan birinde ense ve donor sağlam olsa da( donoru çok şık ve hiç dokulmeyenleri demiyorum) güzel sonuç pek görmedim önden belki saç var gibi duruyor ama illüzyondan öte değil yine de tepeden ayna gibi parlıyor o sac.Protezi çok tasvip etmesem de son zamanlarda durumu olan kişilere protezi yurt dışından imal etmeleri ve bununla ilgilenecek berber uzman her neyse bulmaları halinde öneriyorum çünkü bazı ekimler ne çekilen acıya ne de emeğe değiyor.Norwood 4 bilemedin 5e kadar olan kişiler dökülme devam etmiyorsa ektirsin tabi donor sağlamsa ama norwood 6 ve 7 için aynı düşüncede değilim

raskol

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #129 : 15 Ekim 2020, 02:09:26 »
Umarım şok daha fazla vurmaz böyle devam eder süreç hocam
umarım hocam sağol.

raskol

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #130 : 15 Ekim 2020, 02:10:02 »
kelliği kasttettim hocam bi rahatsızlığım yok çok şükür.

raskol

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #131 : 15 Ekim 2020, 02:25:18 »
hocam hayırlı olsun insallah hayalınız de ki saça kavusursunuz.
gögüs den de ekım yapılmıs baya merak ıcınde beklıyorum sonucunuzu ınsallah ıyı sonuclanır ama bişeyi sormak istiyorum siz önce kı sayfalar da tepe bölgeyı cok sorun ettıgınızı söylemıstınız göze battıgı ıcın. bu ekım de de tepeye gırılmemıs , bahsettıgınız sizi rahatsız eden bölge acaba vertex değil de orta hat mıydı da oraya ekım yaptırmadınız ?
bu mesajınızı yeni gördüm hocam kusura bakmayın.aslında rahatsız olduğum kısım tamamen giderilmedi sadece birkaç santim geri alındı orta bölge.hoca 2000 graft sıklaştırma için 1800 de arka için ayırdı.3. seansa giderilecek umarım ama ense yetersiz sakalın hali bu.bilmiyorum nerden graft alınacak. :(

raskol

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #132 : 15 Ekim 2020, 02:29:42 »
Haklısınız ama şöyle bir hususu herkes göz ardı ediyor norwood 7 olan birinde ense ve donor sağlam olsa da( donoru çok şık ve hiç dokulmeyenleri demiyorum) güzel sonuç pek görmedim önden belki saç var gibi duruyor ama illüzyondan öte değil yine de tepeden ayna gibi parlıyor o sac.Protezi çok tasvip etmesem de son zamanlarda durumu olan kişilere protezi yurt dışından imal etmeleri ve bununla ilgilenecek berber uzman her neyse bulmaları halinde öneriyorum çünkü bazı ekimler ne çekilen acıya ne de emeğe değiyor.Norwood 4 bilemedin 5e kadar olan kişiler dökülme devam etmiyorsa ektirsin tabi donor sağlamsa ama norwood 6 ve 7 için aynı düşüncede değilim
protezi araştırmıştım hiç benlik değil hocam.bakımı vs. zor geldi.bu seansla önlerin parlaması azalıcak gibi vartexin bu kadar gür olmasına gerek yok hafif kararması da yeterli olur.alan geniş ve donör yok malesef(genetik şanssızlık derken bunu kastetmiştim aslında).her kellik de bir değil malesef.

raskol

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #133 : 15 Ekim 2020, 02:36:47 »
Katılmıyorum.
tamemen başarısız diyemesek de başarılı bir ekim değildi. zaten 2. ekim öncesi hoca ekibini biraz azarlar gibi konuştu tabla çok net bu iş ciddiyet istiyor gibi bir şeyler söyledi.hatta bana da acaba sana ekim yapmasamıydık demişti.aslında 3. seansla şu tepeyi de az biraz kapasak yeterli olur benim için kellik derecemin farkındayım çünkü.bakalım bikaç aya belli eder kendini ekim.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #134 : 15 Ekim 2020, 15:14:37 »
tamemen başarısız diyemesek de başarılı bir ekim değildi. zaten 2. ekim öncesi hoca ekibini biraz azarlar gibi konuştu tabla çok net bu iş ciddiyet istiyor gibi bir şeyler söyledi.hatta bana da acaba sana ekim yapmasamıydık demişti.aslında 3. seansla şu tepeyi de az biraz kapasak yeterli olur benim için kellik derecemin farkındayım çünkü.bakalım bikaç aya belli eder kendini ekim.

anladım abi.
insallah bu ekim senı memnun eder, bir ekilen beş çıkar insallah :)
saç herkesin hakkı. sen üstüne düşeni yapıp şansını denıyosun bu da cok doğal bişe.
insallah hayal ettiginden de iyi olur bu sefer.
3. ekim de ağırlıklı göğüsden alım yaparlar sanırım.
gerçi hoca planlamayı yapmıstır 3. ekim de olacak dediyse.

Facebook Twitter Instagram