Gönderen Konu: Institute of Hair - 4300 graft 27-28 Eylül 2016  (Okunma sayısı 73530 defa)

bozlak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Institute of Hair - 4300 graft 27-28 Eylül 2016
« Yanıtla #151 : 26 Ocak 2017, 13:11:35 »
Hayirli olsun cok dogal görünüyor..ekimin Dhi denilen igne yontemiyle mi yapıldı yoksa slit yontemiyle mi.ayrica saclarinin aralarına ekim yapildi mi yapildysa var olan sac koklerine zarar vermedi mi.

slitle ilgili bilinen en büyük yanlış bence bu. slitle ekimin var olan saçlara zarar verdiği bu yüzden açıklığı çok olmayanların farklı teknikleri tercih etmesi gerektiği konusunda hastalar yönlendiriliyor. ben de bu sebeple ilk ekimimde dhi tercih ettim ve sonuç facia. ekilenler çıkmadığı gibi varolan saçlarda da kayıp oldu. tabii ki slit kullanan el de önemli. bildiğim kadarıyla koray erdoğan beyefendi de slit yapıyor. ikinci ekimimi slit ile yaptırdım ve şu an için memnunum. bugün yarın ekimi paylaşacağım.

SolAçık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #152 : 26 Ocak 2017, 16:02:38 »
Hayirli olsun cok dogal görünüyor..ekimin Dhi denilen igne yontemiyle mi yapıldı yoksa slit yontemiyle mi.ayrica saclarinin aralarına ekim yapildi mi yapildysa var olan sac koklerine zarar vermedi mi.

slitle ilgili bilinen en büyük yanlış bence bu. slitle ekimin var olan saçlara zarar verdiği bu yüzden açıklığı çok olmayanların farklı teknikleri tercih etmesi gerektiği konusunda hastalar yönlendiriliyor. ben de bu sebeple ilk ekimimde dhi tercih ettim ve sonuç facia. ekilenler çıkmadığı gibi varolan saçlarda da kayıp oldu. tabii ki slit kullanan el de önemli. bildiğim kadarıyla koray erdoğan beyefendi de slit yapıyor. ikinci ekimimi slit ile yaptırdım ve şu an için memnunum. bugün yarın ekimi paylaşacağım.
Abicim bende bu konularda pek bilgili degilim 2 hafta oldu buraya uye olali ve okuduklarimdan cikardigim sonuca gore yorum yaptim.dhi icin sac dokulmesi az olan ve aralara ekim yapilmasi gerektiginde kullanilmasi gereken bir yontem olarak hep bilgi paylasildi. Lateral slit icin de kanal acildigi icin var olan kokler zarar görür diye biliyorum.siz dhi ile ekiminizden neden memnun degilsiniz ilk defa bu yontemden memnun olmayan birini gordum de

Gastamonulu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #153 : 26 Ocak 2017, 16:50:12 »
4 ay icin gercekten mukemmel sonuc. Hayirli olsun hocam.herkes 4 ayda bu sonucu alamaz sanslisin :)

bozlak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #154 : 26 Ocak 2017, 17:41:43 »

Abicim bende bu konularda pek bilgili degilim 2 hafta oldu buraya uye olali ve okuduklarimdan cikardigim sonuca gore yorum yaptim.dhi icin sac dokulmesi az olan ve aralara ekim yapilmasi gerektiginde kullanilmasi gereken bir yontem olarak hep bilgi paylasildi. Lateral slit icin de kanal acildigi icin var olan kokler zarar görür diye biliyorum.siz dhi ile ekiminizden neden memnun degilsiniz ilk defa bu yontemden memnun olmayan birini gordum de

slitle ilgili ben kendi ekimim üzerine konuşabilirim. slitle ekim yapan diğer merkezler ile ilgili ahkam kesemem. benim ekimde var olan saçlar arasına girildi. ama benim ekimde ve bu ekimde manuel alım yapan ile ekimi yapan aynı kişi. bu mutlaka önemli bir etken.

SolAçık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #155 : 26 Ocak 2017, 18:57:40 »

slitle ilgili ben kendi ekimim üzerine konuşabilirim. slitle ekim yapan diğer merkezler ile ilgili ahkam kesemem. benim ekimde var olan saçlar arasına girildi. ama benim ekimde ve bu ekimde manuel alım yapan ile ekimi yapan aynı kişi. bu mutlaka önemli bir etken.
Bozlak ikinci ekimini kime yaptirdin ?

ugur1905

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #156 : 26 Ocak 2017, 20:24:05 »
abiler konu dısı bişey soracam ama affola. bu ekimden sonra belli ilaçlar tavsiye ediliyor biotin olsun xpecia olsun. bende ektirmeyi düşünüyorum yakın zamanda. bu ilaçları ekimden sonra kullanmazsak saçlara bi zararı olur mu acaba ekimi olumsuz etkiler mi? ben öğrenciyimde bu ilaçları sürekli almam zor olur. yazda çalışıp biriktirmiştim. ama okurken zor oluyor para biriktirmek. cevaplarsanız sevinirim. konuyu böldüğüm için tekrardan affola.

by_fredy34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #157 : 27 Ocak 2017, 23:49:53 »
abiler konu dısı bişey soracam ama affola. bu ekimden sonra belli ilaçlar tavsiye ediliyor biotin olsun xpecia olsun. bende ektirmeyi düşünüyorum yakın zamanda. bu ilaçları ekimden sonra kullanmazsak saçlara bi zararı olur mu acaba ekimi olumsuz etkiler mi? ben öğrenciyimde bu ilaçları sürekli almam zor olur. yazda çalışıp biriktirmiştim. ama okurken zor oluyor para biriktirmek. cevaplarsanız sevinirim. konuyu böldüğüm için tekrardan affola.

Ekilen saçlarına çok etkisi olmaz ilaçların var olan saçlarını korur ve güçlendirir

muhammadakyuz66

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #158 : 10 Şubat 2017, 08:36:12 »
son durum nedir hocam?

by_fredy34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #159 : 10 Şubat 2017, 23:40:17 »
Son durum böyle öne tarayınca sıkıntı yok ama tam olarak geriye taranabilecek kıvama henüz gelmedi

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #160 : 12 Şubat 2017, 10:50:07 »
Süreç devam ediyor bundan sonra daha bir atak yapacağını düşünüyorum sabırla beklemek lazım

mmk2

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #161 : 12 Şubat 2017, 12:56:21 »
cok iyi ekim yapilmis gibi duruyor ama alin cizgi bolgesi cok sik olmamis neden acaba ?
Bend eburayi dusunuyorum ve merak ediyorum.

mmk2

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #162 : 12 Şubat 2017, 13:03:58 »
Boyle bir sac cizgisi istiyorum arkadaslar sizce bu merkez dogru bir yer mi bu tur bir beklenti icin ?
ASagidaki gibi bir sonuc alabilirmiyim ?

http://www.galaturkiye.com/12-fotograf-ile-gri-sacli-erkek-cekiciligi/1895/

sonradansirma

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #163 : 12 Şubat 2017, 16:52:51 »
cok iyi ekim yapilmis gibi duruyor ama alin cizgi bolgesi cok sik olmamis neden acaba ?

Arkadaş daha 5. ayını bitirmemiş,çıkışlar 7-8 ay daha devam edecektir, şimdi görünen sıklık son durum değil yani

by_fredy34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #164 : 12 Şubat 2017, 16:55:45 »

Diğer arkadaşların konularınada benzer şeyler yazmışsın biraz acemisin heralde :) Saç ekiminden sonra tam sonuç 12 ayda belli olur.

Facebook Twitter Instagram