Gönderen Konu: Institute of Hair - 4300 graft 27-28 Eylül 2016  (Okunma sayısı 73514 defa)

can29

• Ziyaretçi
Ynt: Institute of Hair - 4300 graft 27-28 Eylül 2016
« Yanıtla #16 : 29 Eylül 2016, 21:22:10 »
Hayırlı olsun . Ekimde hoca kimdi . Ekimi yoksa sadece ekip mi gerçekleştiriyor . Finası kullanayım sonra bırakırım olmuyor . Bıraktığımda dökülür onu Da söyleyim . Saçlarım dökülmeye başladığında cilt hekimine gittin , Finas kullanıcım dedim , çocuğun var mı dedi yok dedim , kullanma o zaman dedi .
:))) Finasterid kullanmayınca dökülmüyormu ? kullanınca  hormansal olarak dökülmez bırakınca kullandıgın süre içersinde zaten dökülecek olanlar dökülür .

by_fredy34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 29 Eylül 2016, 21:27:39 »
ekım planlaması çok başarılı  geçişleri güzel yapmıslar begendım sonucununda güzel olucagını düşünüyorum hayırlı olsun kardeşim

Teşekkür ederim hocam. Evet ben bile ekimden önce böyle bir planlama hayal etmemiştim cuk oturdu resmen :) darısı başınıza hep beraber güzel sonuçlar alırız  inşallah.

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : 29 Eylül 2016, 21:31:31 »
ekım planlaması çok başarılı  geçişleri güzel yapmıslar begendım sonucununda güzel olucagını düşünüyorum hayırlı olsun kardeşim

Teşekkür ederim hocam. Evet ben bile ekimden önce böyle bir planlama hayal etmemiştim cuk oturdu resmen :) darısı başınıza hep beraber güzel sonuçlar alırız  inşallah.

insallah :)) bu merkezın ıkıncı ekımısın umarım sonucunu tam anlamıyla son sürece kadar paylasırsın  işini düzgün yapan ınsalara ıhtıyac var bılıosunkı  tekrar hayırlı olsun morelının yuksek ve memnun olmana senın adına sevındım .

by_fredy34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 29 Eylül 2016, 21:37:05 »

insallah :)) bu merkezın ıkıncı ekımısın umarım sonucunu tam anlamıyla son sürece kadar paylasırsın  işini düzgün yapan ınsalara ıhtıyac var bılıosunkı  tekrar hayırlı olsun morelının yuksek ve memnun olmana senın adına sevındım .

2. ekimi değilim aslındada ektirenlerin arasında pek forum kullanıcısı yok sanırım :) Yurt dışından ektikleri kişilerde var. Sonucumu tam anlamıyla son sürecine kadar paylaşmayı düşünüyorum. Her ay düzenli olarak burada fotoğraflarımı paylaşacağım ki insanlar kasapların elinde harcanmasınlar. Tekrar teşekkür ederim.

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : 29 Eylül 2016, 21:42:18 »

2. ekimi değilim aslındada ektirenlerin arasında pek forum kullanıcısı yok sanırım :) Yurt dışından ektikleri kişilerde var. Sonucumu tam anlamıyla son sürecine kadar paylaşmayı düşünüyorum. Her ay düzenli olarak burada fotoğraflarımı paylaşacağım ki insanlar kasapların elinde harcanmasınlar. Tekrar teşekkür ederim.

stede paylasılan 2 cı ekımı demek ıstedım dostum genel anlamda degıl :) böyle düsünmene sevındım

by_fredy34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 29 Eylül 2016, 21:43:32 »

stede paylasılan 2 cı ekımı demek ıstedım dostum genel anlamda degıl :)

Anladım pardon o zaman yanlış anlamışım :)

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 30 Eylül 2016, 10:35:44 »
Sac alimi  manuel demi?

by_fredy34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 30 Eylül 2016, 10:48:12 »
Sac alimi  manuel demi?

Evet alım manuel yapılıyor.

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 30 Eylül 2016, 19:08:13 »
hayırlı olsun hocam .yanlara da ektirmen iyi olmuş.dökülme hattından ilerledikleri için seni çok uzun yıllar tatmin eder, planlı bir ekim olduğu bariz belli.operasyonun kaç saat sürdü acaba?

Teşekkür ederim hocam. Operasyon ilk gün 9 saat ikinci gün ise 9.5 saat kadar sürdü. Bu operasyonu gördükten sonra bir günde 5000 ekenlerin nasıl ektiğine anlam veremedim.
ona kimse anlam veremiyor zaten hocam.bir günde ekilecek  max greft 2000-2500 dür avrupada da durum böyle zaten.senin ki ideal.kafan rahat olsun

by_fredy34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 30 Eylül 2016, 19:24:28 »
hayırlı olsun hocam .yanlara da ektirmen iyi olmuş.dökülme hattından ilerledikleri için seni çok uzun yıllar tatmin eder, planlı bir ekim olduğu bariz belli.operasyonun kaç saat sürdü acaba?

Teşekkür ederim hocam. Operasyon ilk gün 9 saat ikinci gün ise 9.5 saat kadar sürdü. Bu operasyonu gördükten sonra bir günde 5000 ekenlerin nasıl ektiğine anlam veremedim.
ona kimse anlam veremiyor zaten hocam.bir günde ekilecek  max greft 2000-2500 dür avrupada da durum böyle zaten.senin ki ideal.kafan rahat olsun

Aynen öyle fazlası bizim içinde ekimciler içinde imkansız bunu ektirdikten sonra anladım.

by_fredy34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 01 Ekim 2016, 12:57:57 »
Arkadaşlar 3. Gün donör durumu

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 01 Ekim 2016, 13:00:59 »
Takipte olacagim surekli bizi bilgilendirirsen sevinirim :) gayet iyi gidiyor cok hizli toparlamis

by_fredy34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 01 Ekim 2016, 13:06:51 »
Takipte olacagim surekli bizi bilgilendirirsen sevinirim :) gayet iyi gidiyor cok hizli toparlamis

Bu yüzden manuel alımı tercih ettim yıkama sonrası donör bölgesi kabuklanmalar dökülmeye başladı bir kaç güne birşey kalmaz diye umuyorum :) sürekli bilgilendireceğim sizleri.

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 01 Ekim 2016, 14:08:49 »
sonuçlar için henüz çok erken bekleyip birlikte göreceğiz şayet başarılı bir sonuç ortaya çıkarsa ki öyle umuyorum aşırı pahalı kliniklere alternatif olabilir.HLC yi hatırlatmak isterim yeni yeni tanınmaya başlayıp kaliteli sonuclar neticesinde fiyat olarak sıçrama yapmis bir klinik. Ayni basariyi bahsi geçen klinik gerceklestirirse ayni durumun yasanacagini düşünüyorum. Arkadaşın ekimine gelecek olursak titiz bir çalışma gelişmeleri bizimle paylaşmaya devam.

Facebook Twitter Instagram